Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenthet valamit hogy kiskuty...

Jelenthet valamit hogy kiskutyám már nem jön mindenhova utánam?

Figyelt kérdés
Eddig mindíg jött velem a lakásban is és kinnt is,de 2 napja már nem követ.Persze egy idő után néz merre vagyok egyébként játszik alszik stb
2010. júl. 18. 21:47
 1/5 Morfologus ***** válasza:
Szerintem semmit. Nekem is hasonlóan viselkedik, 2,5hós amstaff. Ha valamit talál magának egy bomba se robbantaná ki, nevére felfigyel, de szaglászik matat tovább, ha megunta oda jön hozzám
2010. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem rá mert eddig tényleg mindíg a sarkamban volt és nagyon feltűnő hogy felhagyott vele.
2010. júl. 18. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugi természetes..vagyis nekem eddig 3-om kutyám volt..és mint ezt csinálta
2010. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt se felejtsd el, hogy az elmúlt napokban borzadály meleg volt, ilyenkor legszívesebben csak a hideg kövön pihegnek a kutyák.

Nekem se lenne sok kedvem kimenni a melegbe:)

2010. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kölyökkutyákban nagyon erős a "csordaszellem", jellemzően a legtöbb kölyökkutya folyamatosan követi az embert. Ahogy nő, fedezi fel a világot, más is érdekessé válik számára, már nem csak az ember lesz az egyetlen biztos pont, úgy elkezd önállósodni.
2010. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!