Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyám másfél éves....

Keverék kutyám másfél éves. Tanítható-e még?

Figyelt kérdés
Parancsra leül és felkönyököl mellém, nagyon szereti a családomat- de csak minket. Megtaníthatnám-e pórázon sétálni, pitizni, pacsira és arra, hogy ne a pázsitra végezze a dolgát? És megszokná-e az emberek közelségét? Ezidáig csak minket tűrt meg a közelében, féltünk is, hogy esetleg megharap idegeneket, ezért a velük való találkozást elkerültük.(Édesanyja fajtatiszta farkaskutya.)
2010. júl. 18. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen tanitható,igaz jobb kisebb korban de még nem késő,még most van tini korban:D
2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
XD sztem még nincs tini korban de tuti tabitható
2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is már elmúlt egy éves, és pont egy hete körül tanulta meg a fekszik!-et. Amúgy most került hozzátok? Csak mert a pórázon sétáltatás, és az emberekhez szoktatás (szocializáció) másfél éves korban már alap kéne legyen. Erre ajánlom a Póráz két végén műsort, biztos sokat tudnál tanulni, én is onnan tudtam igazán megnevelni a kutyámat, akit szintén úgy kaptunk hogy nem ismert semmit a külvilágból, soha életébe az anyján kívűl nem látott más kutyát.

Tanítható, viszont sok türelem kell hozzá.

2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Taníthatod!:)
2010. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Olyan, kb olyan ő mint egy 15-20 éves ember. Szerinted ők már nem tanulnak semmit? :) 11 éves kis westink még mindig tanul új dolgokat... persze főleg ha érdeklik... :)
2010. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy nem? Te tudsz tanulni felnőttként? Gondolom igen. Ő miért ne tudna? Haláláig taníthatod.
2010. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 18. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy fajtatiszta farkaskutya??? Ez egy nem kicsit értelmetlen kifejezés! Talán németjuhász nem? ;)

Persze, hogy lehet tanítani, miért ne lehetne? Fiatal, testileg, szellemileg megérett, erős, aktív kutya.

Könyv, sorozat, trükk tanítás:

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!