Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tényleg nekimegy és...

A kutya tényleg nekimegy és megeszi a gazdáját, ha nincs mit ennie?

Figyelt kérdés
Anyum, meg mamám mondta, hogy engem meg fog enni a kutyám. :S Tudom, hogy ez nem igaz, mert jól nevelt, és tudja, ki a főnök (én). Egyébként egy fiatal rottweilerről van szó. De tényleg jól nevelt!!
2010. júl. 18. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
végülis egy kutya sem örzö-védö,harci stb... ki mire használja és kész
2010. júl. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
de a rottweiler őrző-védő, mivel őrzés-védésre használják általában! pl. egy yorkira sem mondhatod, h szánhúzó, vagy mentőkutya, mert egy társasági kutya, függetlenül, h mire használják! csak azért írtam, h skótjuhász keverékem volt, mert nagytestű, és meg tudtam tartani, meg sportolok is...
2010. júl. 19. 02:22
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás:járj el vele kutyaiskolába,képezd,tanítsd.

Ott szakemberek fognak tanácsot adni a kutyáddal kapcsolatban.

2010. júl. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Dobermann harci...harcikuty...HARCIKUTYA!! HAHAHAHA!

Te tisztában vagy a dobermann mint fajtával, történelmével, és hogy mire tenyésztették ki???? Mert nem úgy néz ki.

Adóbehajtóként gyakran nagy összegekkel kellett járkálnia, ezért az esetleges támadókkal szemben személyi védelemre volt szüksége. Dobermann úr célja az volt, hogy olyan kemény és rámenős ebeket tenyésszen ki, melyek nem félnek sem a bottól, sem a lövés dörrenésétől. A céltudatos szelekcióval olyannyira sikerült megerősítenie az általa tenyésztett kutyák védőeb-tulajdonságait, hogy azok hamarosan messze kiemelkedtek a többi kutya közül

Ezt belinkeltem neked gyorsba, hogy ne csak a rotiddal legyél nagyon okos! Ajánlom figyelmedbe A dobermann c könyvet!

Nekem Dobermann kutyám van. Nagyot néznék, ha kutyaviadalokon földhöz vágná a harci pitbullokat! :D xD

És igen, megesz a kutyád, csak elöbb éheztesd ki, és süsd át magad grillen, hogy ne kelljen sokat rágódnia rajtad!

2010. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
egy jól szocializált kutya (de még a nem annyira jól szocializált is) elöbb hal éhen, minthogy a gazdájára támadjon ...
2010. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A legalapvetőbb dolgot nem írta le senki:

A KUTYA NEM TEKINTI TÁPLÁLÉKNAK AZ EMBERT!!! Akkor sem, ha roti.

Egy rosszul nevelt, szocializálatlan, viselkedés problémás kutya igen, előfordul, hogy megkap vagy megharap egy embert. De nem eszik belőle! Ha 1 hónapig egy térbe összezárod magad egy kutyával, és nem kap enni, akkor sem fog megtámadni azért, hogy egyen belőled. Ez egy bődületes baromság.

2010. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!