Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ultrahangos kutya ugatásgát...

Az ultrahangos kutya ugatásgátló ( vaterán 2500 huf) tényleg működik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tusom de én biztos hogy nem vennék ilyet a kutyáimnak és nem is próbálnám ki.
2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
ez szinte állatkinzás
2011. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :(...

Ha dolgozni megyek, nem tudom, mit csináljak a kutyával, mert folyamatosan vonyít, és a szomszédok előbb- utóbb megunják... Amúgy jól nevelt a kutyám, ha velem van, hallgat rám..

2011. nov. 24. 07:25
 4/4 anonim válasza:
100%

FÚÚÚÚ nem hiszem el hogy mindenhol ezt magyarázzák h állatkínzás?Egyáltalán nem állatkínzás!!!!Én kb 1 éve vásároltam elektromosat ami először 2-szer hangos ugatásnál figyelmeztető sipoló hangot ad és aztán harmadszorra csipi meg de ez a csipés akkora mintha bolhacsipés lenne!!!Az lenne a rossz a kutyának ha kitiltanák a lakóházból és nem maradhatna azokkal akiket szeret!!!!!!!!!!!!!!!!Nekem a kutyám ha itthon marad egyedül akkor ráteszem megnyugszik lefekszik és alszik!Még sipolnia sem kell mert tudja h jól kell viselkedni.a kis vakkantásra meg semmit nem is csinál a nyakörv!!Nekem ha ez nem lett volna már biztos kitiltották volna a házból!!!!Annyira bírom h utána se néznek ki se próbálják és magyarázzák h állatkínzás...pfff


[link]

2013. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!