Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fosnak minden prémium...

Miért fosnak minden prémium konzervtől a kutyáim? A Dein Bestestől (dm sajátmárka) pedig nem?

Figyelt kérdés

Heti egyszer szoktam nekik nedves kaját adni a száraztáp mellé. Eddig próbáltam a Real Nature, Gran Carno és Premiere konzerveket. Mindhárom kutyám fosott tőlük. Ha csak egy kanállal kaptak, akkor is. Elég kiábrándító, hogy a dm-es konzervtől semmi bajuk. Maradunk ennél. Hiába a 80% hústartalom, ha meghajtja a kutyákat. Egyébként Select Gold tápot esznek, ahhoz kapják néha kiegészítésként.


Járt már más is így? Mi lehet az oka? Egy kutyánál még megérteném, hogy egyéni érzékenység, na de háromnál.


2019. nov. 23. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A mi kutyaink nyershust es nyerhalat esznek nyers csonttal es nyerszoldseggel. Ha keves a csont,fo.snak.


Nalad is csok csuszos dolgot adsz es nem fogja meg semmi. Sargas a szine a kakinak? Mert akkor csokkentsd jelentosen a zsirt az etelbol. Az is f.osat.

2019. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normál színű, csak híg. Tápon és a heti egy konzerven kívül nem kapnak mást. Vagyis lazacolajat kúraszerűen, de az most éppen nem esedékes, szüneteltetjük, szóval az nem okozhatja.
2019. nov. 23. 19:37
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom
2019. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!