Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A foresto tényleg a leghatásos...

A foresto tényleg a leghatásosabb védelem a kutyáknak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ami beválik. Nekünk speciel bevált és egyik ismerősömnek is, de ismerek olyat is, akinek nem.
2018. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bevált volna, ha a kutyáim nyaka nem vörösödik és dagad be úgy, mintha egy biciklikerék lenne a nyakukra húzva.. :/

Nekik túl erős volt, én Scalibort használok, ez még úgy-ahogy nem vált ki allergiás reakciót, és kullancs sincs bennük.

2018. márc. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Forestonál a 3. hónapban találtam a kutyában élő kullancsot, miközben elvileg 8 hónapra kéne jónak lennie. Visszatértem a Scaliborra, azt 4 havonta cserélem, árban ugyanott vagyok és bevált.
2018. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dehogy. :D


Friss Foresto mellett is találtam a kutyán kolbászoló kullancsokat (igaz, bele nem mentek, de elég életvidámak voltak). Ja, mellette be is bolhásodott sajnos.

Scalibor tök jó volt, be kisebesedett tőle a kutya nyaka.

Orvosi cseppeket is vettem jó drágán, na amellett bele is ment a kullancs a kutyába.


Nekem az 1200Ft/üveg árú illóolajok tökéletesen megfelelnek (geránium és/vagy indiai citromfű), nem szokott gond lenni az élősködőkkel.

2018. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-3 hónap után találtam egy jó nagyra szivott kullancsot a kutyám nyakában


bravecto mellett viszont se kullancs, se bolha :)

2018. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az állatorvos Vectrát ajánlott, több, mint egy éve használjuk Igaz, havonta kell egy adag, de nem volt benne egy kullancs se.
2018. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A foresto az egyik legjobb, mi is azt hasznaltunk aztan valtottunk bravetcora. Azt el kell fogadni, hogy barmit is hasznalsz nincs 100% vedelem, ugyhogy minden seta utan atnezem a kutyakat biztos ami biztos alapon.
2018. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Forestozunk ez vált be mindkét kutyánál évek óta.


Az idősebbikbe 5 éve nem találtam kullancsot, bolhát se. Mondjuk bolhás sosem volt,jelenleg 16 éves.

A fiatalabbikban tavaly találtam egy kullancsot,de már száradt volt.

Ha vízpartra megyünk vagy hosszabb kirándulásra (nem a 16 évessel) akkor geránium olajjal átdörzsölöm pluszban.


Nem várom ki a 8 hónapot. 7.-ben már újat kapnak.

2018. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk egyáltalán nem vált be a Foresto nyakörv. Bolha ellen vettem, 1 hónapig nem voltak rajta, de utána a nyakörv ellenére, megint tele lett szegényem.
2018. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!