Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sípoló játék egy szinte...

Sípoló játék egy szinte mindent megevő kutyának?

Figyelt kérdés

Apukám kutyája előszeretettel eszik fel mindent a földről, még sokat kell tanulnia és erről még nem sikerült leszoktatni, sajnos. Szerencsére ha rászólunk kiköpi.

Nos, én félek, hogy az ilyen sipoló gumijátékot simán kiraharapja és lenyeli a benne lévő szerkezetet. Erre mennyi az esély?



2019. dec. 9. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből a játékokból könnyen kijönnek a sípok, azt meg simán lenyelik.
2019. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esély. Ne vegyél neki ilyet. (Végigjártam ezt az utat sajnos). Minőségi tömör labdát, minőségi kötelet vagy rágócsontot vegyél neki. Akkor nem igazán kell aggódnod, hogy lenyel valamit.
2019. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2-es eddig ilyen játékai voltak, de sajnos most apukám vett neki ilyet is.

Mondjuk még próbálom lebeszélni, mert csak karácsonyra kapná meg a kutya.

2019. dec. 9. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Használd figyelemfelhívónak, a kutyának ne add oda rágcsálni.
2019. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ne hagyjátok előtte. Akkor kapja meg, amikor játszotok is a kutyával. De ez minden játékra igaz. Gondolom ìgy is csináltátok.
2019. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem hagyjuk elöl őket, bár én ennek ellenére aggódom.
2019. dec. 10. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!