Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyatáp mennyire jó? 30...

Ez a kutyatáp mennyire jó? 30 kg keverék kutyusnak lenne.

Figyelt kérdés

Lupo Sensitive 20/8


Analitikai összetevők

Összetevők:

Burgonyaliszt 36%, szárított csirkehús (őrölt) 29%, paszternák (szárított, őrölt), cukorrépapép, máriatövismag 5%, hidegen sajtolt növényi olajkeverék 4,5% (lenolaj, repceolaj, borágó olaj), tengeri alga-liszt, lazacolaj 1,5%, szárított tőzeg kivonat 1,5%, szárított cikória 1,5%, ásványföld 1%, szárított csalánlevelek 1%, szárított gyermekláncfű 1%, szárított yucca schidigera.


2019. dec. 11. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fogyókúráztatod?

36% burgonyaliszt?

29 % , ami hasonlít a húsra .

2019. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alacsony a fehérje és a zsír.
2019. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Középkategoriás. Fogyókúrás kajának tűnik. Ha nem túlsúlyos a kutyus, 25/15 lenne az ideális arány.
2019. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem jó, a liszt a legmagasabb arányú összetevője... :( hús, fehérje elvétve akad... :/
2019. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem magában eszi amúgy, kap főtt csirkét, tojást, vagy Optimanova konzervet mellé.


Skótjuhász jellegű és méretű kan, de akkora szőre van, hogy nehéz eldönteni a szőrétől, hogy milyen az alkata, én nem érzem se vékonynak, se kövérnek. Olyan pont ideálisnak tűnik. A szőre gyönyörű, fényes.


De néha attól félek, nem e vékony kicsit, agyalok a tápváltáson.

2019. dec. 11. 15:06
 6/14 A kérdező kommentje:

A kérdést nem jól írtam ki, nem lenne, hanem ezt eszi 6 hónapja + amit leírtam.

És nem tudom nem kellene e váltani, honnan tudhatom?

2019. dec. 11. 15:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a táp, ahol az összetevők között első helyen nem valamilyen húsféle (vagy legalább húsalapú fehérje) szerepel, az biztosan nem jó. Én ezt mondanám fő elvnek választásnál.

Aztán utána még lehet válogatni ár-érték arányban, hogy friss hús, szárított, aprólék, húsliszt, vagy ilyen-olyan hidrolizált fehérjék, miből áll össze a táp fehérjetartalma, nyilván ez alapján is van jobb rosszabb.

2019. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%

Ne adj lisztet meg kruplit a kutyanak. Attol lesz izuleti fajdalma!!!

A tapok mind gabonasok. Nagyon karosak. Egyuk kutyanknak sincs izuleti fajdalma meg fogkoves foga vagy rossz foga a nyerskoszttol(barf). Soha nem betegek.

2019. dec. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez a táp 100% gabona mentes, illetve Wolf of Wildernesst is szoktunk venni, hol ezt, hol azt, az is elvileg 100% gabona mentes.

Mind a kettő 100% GMO free, ebben sem látok gabonát, nem tudom mire gondolsz utolsó. Pont figyeltem erre, hogy csak gabonamentes tápot kapjon.

Gondolom a burgonyára gondoltál, de a burgonya amúgy nem gabona. Most így ez témától függetlenül írom csak :D

2019. dec. 11. 17:03
 10/14 A kérdező kommentje:

Van még itthon Wolf of Wilderness Wild Hills- Kacsa

Ennek ezek az összetevői, ebben is van amúgy burgonya.

Akkor gondolom ez sem túl jó.

Egy fajtára akarok beállni.



Összetevők:

Csirkehús (41 %), burgonyadarabok (szárított), kacsafehérje (10 %, szárított), szárnyasfehérje (10 %, részben szárított és hidrolizált), szárított répaszelet (cukormentesített), lenmag, szárnyaszsír, sörélesztő (szárított), nátrium-klorid, mono-kalcium-foszfát, tojás (szárított), erdei gyümölcsök (0,3 %, szárított: áfonya, ribiszke, málna, bodzabogyó), gyógynövények (0,2 %, szárított: fekete üröm, orbáncfű, csalánlevelek, kamilla, cickafark, martilapu, pitypanggyökér), élesztőkivonat (szárított, = 0,2 % béta-glükán és mannán-oligo-szacharidok), alma (szárított), cikória-inulin (0,1 %), lazacolaj, napraforgóolaj.

2019. dec. 11. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!