Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta a könnyebb eset?...

Melyik fajta a könnyebb eset? Klee kai vagy shiba inu?

Figyelt kérdés
Nevelés szempontjából értve. Tudom, hogy mindkettő nagy mozgásigényű, független fajta. Szerintetek melyik alkalmazkodik jobban a városi élethez?
2019. dec. 20. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
A shiba. Jobban elterjedt fajta, így jobban is "urbanizálódott".
2019. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírások alapján én is a shiba inut mondanám, egy ilyen kutyát ismerek a környéken, ahol élek, aki az én kutyámnak jó haverja. A másikkal még nem találkoztam.
2019. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
A shiba lehet, hogy elterjedtebb, de eredendően vadászkutya. A klee kai tulajdonképpen társasági kutya. Kitenyésztésenek célja egy husky küllemű, kisebb méretű, könnyebben kezelhető fajta. Sportra alkalmas, de nem munkakutya. Sosem húzott szánt, sosem volt vadászkutya. Mozgásigénye lehet nagy, de szófogadóbb, kevésbé önfejű, mint egy shiba.
2019. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!