Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tehetetlen vagyok tudnátok...

Tehetetlen vagyok tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Azt mondják éhes kutya mindent meg eszik ...az enyém nem . 3 napja éhezteti magát mint ,hogy bele egyen a tápba . Hidegen préselt lazac olajat is rakok neki rá és semmi már látszódik a bordája a hasa be van esve . Próbáltam olaj nélkül is de semmi . Pár szemet eszik gondolom ,hogy ne halljon éhen és kész .. már nem tudom mit csináljak . Mit tehetnék még ?

2019. dec. 24. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem akarod állatorvoshoz vinni?
2019. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A mi kutyánknak is voltak ilyen időszakai. Először is kézből etetném, az nálunk bevált utána pedig felkeresném az állatorvost, hogy biztosan nincs semmi probléma vele
2019. dec. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
83%
Nem lehet hogy csak nem ízlik neki az a táp? Próbálj ki egy másik tápot, vagy a BARF etetés is megoldás lehet.
2019. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegség is lehet, ezt állatorvos tudná kizárni vagy megerősíteni. Ha valami mérgezett falatot evett fel, annak is lehet étvágytalanság a tünete. Ha nem egészségügyi probléma és a táp sem romlott, akkor jutalomfalatként vagy snacklabdába lehet még odaadni neki, illetve lehet másra váltani, ha nem ízlik neki.
2019. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1./ milyen idős, milyen fajta a kutya?

2./ hívd fel a tenyésztőt, hogy tapasztalt-e ilyet. Az alom testvéreknél, szülőknél? Fog segíteni biztosan. Menhelyi kutya esetén nyilván nem járható, akkor a menhelyet kell hívni, hogy volt-e korábban.


Innen kezdve állatorvos:

3./ nézesd meg, hogy nem fogköves-e véletlenül.

4./ nézesd meg, hogy nincs-e sérülés a szájában

5./ lehet torok/mandula gyulladás és fájdalmas neki a nyelés

6./ mérgezés mint fent

7./ felszívódási zavar

8./ bármi más.

2019. dec. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Egy idő után az én kutyám se volt hajlandó megenni a tápot. Kivéve ha volt a közelben másik kutya. Pl futtató vagy szüleimnél.

Egyébkent azóta főzök neki csirke húst. Kis rizzsel meg répával azt megeszi

2019. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Vegre egy kutyanak van esze es nem es nem eszi meg a szemetet. Gondolom elotted igazi husokat evett. Az meg romlottan is magasan jobb taperteku,mint a kis premiumtapod :D


Vegyel nyershusokat meg halakat meg csontos husokat. Nem jon ki tobbre anyagilag es legabb egeszseges kutyad lesz.

2019. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Leviszed aetalni,az utcan a kukaba jobbat talal a maradekok kozt,’mint a tap.
2019. dec. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!