Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit csináljak? Tehetetlen vagyok!

Mit csináljak? Tehetetlen vagyok!

Figyelt kérdés
Az van hogy vettunk egy kutyat es neveloapam meg bantja mert h*lye es nem tudja hogy kell megtanitani szobatisztasagra! Es hat ugye vizslarol van szo es rovid a szore deee o kirakja... A -10 fokba.. Mit tegyek? Tehetetlen vagyok.. Állatvédőket hívjam? Nem tudok mit tenni..
2018. márc. 4. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Anyam meg persze partner benne..!
2018. márc. 4. 09:52
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Állatvédők, és keressetek másik gazdit neki!
2018. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem maradhat ott a kutya. Másik se legyen, nekik nem való kutya.

Legközelebbi állatvédőket keresd meg, kérdezd meg, tudnak-e segíteni.

2018. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mezőhegyesen van állatvédő?
2018. márc. 4. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Itt van egy szám, hívd fel.

2018. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Minden megyében van állatvédő szerevezet, vagy legalábbis egy menhely, amihez tartozik ilyesfajta szolgáltatás is. De ha nem akarod bevonni őket, akkor kérdezd körbe az ismerőseidet/barátaidat, hátha valaki szívesen befogadná, és jól bánna vele.
2018. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nagyon szeretem.. Es nem akarom hogy el menjen innen.. Mert en ugy erzem hogy nekem o a legjobb baratom es mar nem birom nezni hogy a nevelofaterom bantja.. Azt akarom hogy jobban banjon vele de hiaba mondom neki se se kakilja ! Mert 14 eves gyerek vagyok..! Hozzamnott a kutyu.. Azon kivul mit mondjak neki hogy abbahagyja? (Vele sokszor volt bajom marmint apammal.. Pld: nekemjott en visszautottem, rendoroket hibvtam ra stb..)
2018. márc. 4. 13:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, elhiszem hogy nagyon szereted, de ez neki nem élet. Egy pici, rövidszőrű kutyát kint tartani barbárság! Pláne ha nevelőd veri is.

Ha nagyon szereted, keress neki olyan helyet, ahol biztonságban és melegben lehet!

2018. márc. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzetet. Nekem a hasas macskámat hajkurászta a nevelőapám, össze-vissza törte magát szegény. Szóval ennél a jelenetnél szakadt nálam a cérna, és úgy döntöttem én is össze-vissza töröm őt. A szó szoros értelmében ez sajnos nem sikerült, minthogy én voltam 50 kilós tinilány, ő meg ugye pasi - még ha kis s*ggdugó is -, de még így is meglepődött amikor alaposan megrángattam és beraktam a sarokba, majd közöltem hogy ha a jövőben csak ránéz a macskámra, letépem a szaros tökeit és a fölcserélem őket a szemgolyóival.


Rám hívta a rendőröket. Volt pár kínos pillanatom. Nem bántam meg.


Persze nem elhanyagolható a történetben, hogy a mi esetünkben anyám mellém állt. Ha nálad még anyád is ellened van, akkor megfontolnám, hogy másik gazdit keresek a kutyának. Akár barát, iskolatárs révén, és akkor nem is szakadsz el tőle végleg. Fájdalmas, tudom, de ha tényleg szereted, azt nézed, hogy mi a jó neki.

2018. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!