Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biewer kutyám lábát mivel...

Biewer kutyám lábát mivel tudnám fehéren tartani, kifehéríteni?

Figyelt kérdés
Első sorban kozmetikus válaszára lennék kíváncsi.

2019. dec. 29. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor kozmetikust kèrdezz
2019. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ők nem tudtak kielégítő választ adni a problémámra.
2019. dec. 29. 22:41
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert nincs.

Nincs olyan csodaszer ami koszlepergető hatással bírna. A fehér szőr óhatatlanul koszos lesz hacsak nem

A) költöztök az északi sarkra és jártok hóban 0-24

B) veszel fekete kutyát amin nem látszik

C) húzol kutyacipőt / zacskót a tappancsaira

D) mosod meg a mancsait minden séta után.

Esetleg ezzel tehetsz egy próbát (+ fehér szőrre való samponnal) ha megmosni lusta vagy: [link]

2019. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

"kozmetikus válaszára lennék kíváncsi."


"Ők nem tudtak kielégítő választ adni a problémámra."

Akkor most kitől vársz választ???😕😕

2019. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Koszra célzol vagy mert bebarnult?



Kosz ellen annyit tehetsz,hogy séták után sima vízzel leöblíted,hajszárítóval és kefével egyszerre megszárítod,így a maradok port is kikeféled belőle.


Ha bebarnult, akkor viszont allergia gyanús és nyalja a lábát ami a nyál hatására bebarnul. Ilyen esetben első sorban a csirkés és szójás dolgokat teljesen mellőzni kell.

Idővel el kéne hogy múljon(8-10 hét is lehet mire kiürül a szervezetből) pluszban a Humacport is javaslom,de nyilván ez allergia ellen.



Üdv:

Egy kutyakozmetikus

2019. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
12:11-es válaszolónak köszönöm a válaszod! Nem nyalja a lábát, viszont kimegy az udvarra, és gondolom megfogja valami sárgásra a szőrét a lábán. Oroszországból érkezett egy híres tenyészetből több hónaposan, és hófehér lábakkal. Van fehérítő samponom, és mosom is neki a lábát, de mégis egy kicsit sárgás. A kutyazoknit fel fogom rá adni, csak nem nagyon szeretem, mert elég macerás ragasztgatni. Gondoltam van már valami korszerűbb szer.
2019. dec. 30. 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:

sárgás szőr általában akkor van ha sokszor lepisili a lábát aztán annyira bele issza a szőrbe magát,hogy besárgul.


Ha kölyök akkor bizony ez is lehet az ok.

2019. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Illetve azt kéne megtudni,hogy ha nem pisi. Mi az ami megfogja és azt száműzni az udvarról.


Fehérítő samponok nem használnak,azok csak a szín előhívására vannak,de komoly elszíneződésnél semmi hasznuk.

2019. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy pisibe lép, mert ugye nem egyedül van. Annyira gyorsan nem tudom feltörölni. A hipós vízre is gondoltam. Az oroszoknak tuti van valami titkuk, mert nekik mindegyik vakító fehér lábú? Akitől vettem, nem árulta el. Az érdekes, hogy Magyarországon a kiállítási kutyák lába is sárga. Azt az étrend kiegészítő port ismerem, de nem használ ez ellen. Ezek szerint ugyan ott tartok, mint 36 évvel ez előtt, hogy marad a zokni, és szigorúan nem kiengedni az udvarra, de még kőre sem. Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!
2019. dec. 30. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Én akiket ismerek biewer egyiknek sem sárga a lába.


Kölyökként előfordult a pisi miatt,de felnőtt korban már abszolút nem.


Kertedben lehet vmi ami befogja a lábát akkor,plusz bent a pisi.


Hipós víz nem hinném.

2019. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!