Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban lehet tartani rottwei...

Panelban lehet tartani rottweilert?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon szeretnék egy rottweilert, de naponta 8 órát vagyok iskolában és délután 2 fele érek haza. A lakásunk nem annyira nagy, de letudnám fárasztani.

2019. nov. 5. 15:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem ideális. Ne haragudj.
2019. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
A szomszédok is nagyon fáradtak lennének a végére. :)
2019. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én családi házban lakom és rottweilerünk mindig a házban volt, mert mi is ott voltunk. Pedig kimehetett volna, mert volt neki kutyaajtó, de nem akart. Ha kimentünk ő is jött.

Tehát ebből a szempontból akár panelban is lakhattunk volna.

A miénk egyáltalán nem volt ugatós, de a rottweiler úgy tudom nem is ugatós fajta, bár ez szerencse kérdése.

Ha megvan neki a napi megfelelő testmozgás, haverok, játék, van fele szellemileg is foglalkozva, akkor a többi a kutya szempontjából érdektelen.

2019. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Lehet,de nem ideális. Imádom a rotit,tartottam is panelban, de igazából nem odavaló. Alapból nyugodt kutya volt,nem ugatott,nem zajolt otthon. A szomszédok féltek tőle és hát a szobakutyusok gazdái is sikítoztak sétáltatás közben ha közel ment. Rendre megkaptam,hogy ilyen kutyát tilos tartani és a többi. Azonkívül az őrző-védő ösztönét nem tudta teljesen levetni hiába a kemény nevelés és volt hogy morgott emberekre.
2019. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
52%
Nem a legjobb választás.
2019. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid mit szólnak a tervedhez?
2019. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Milyen kutyát ajánlanátok akkor nekem?
2019. nov. 5. 16:19
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik kutyás barátnőm garzonban tart egy rotit. Nagyon nem jó. A szomszédok félnek tőle, és a mellettük lévő ovis szülők már lázadnak ellene, pedig vastag pórázzal és szájkosárral sétáltatja a kutyust. Minket a kutya szeret, mert kölyök kora ismer engem és a kutyámat is (szobakutyám van). Imádják egymást, de kijött a roti vér belőle, és már kicsit féltem az enyémet tőle. Idegenekre morog és ugat, menne az embereknek. Barátnőm folyton úton van vele, telekre is hordják ki futtatni, de így is rengeteg meló van vele. Megérné neked?
2019. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8-as. Háát nem nagyon 😶
2019. nov. 5. 16:22
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
8-as vagyok. Milyet szeretnél? Ha panelban élsz és iskolába jársz, szerintem ne válassz olyan fajtát amelyiknek nagy az energia szintje, mert nem lenne erőd sokat sétáltatni. Egy francia vagy angol bulldog is aranyos, és nem igényelnek sok sétáltatást. A terrierek is szerintem felejtősek, nekem Yorkiem van és mégis meglepő mennyire igényli a sétát. Napi ötször biztos leviszem.
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!