Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A hormonok miatt őrült meg a...

A hormonok miatt őrült meg a kutya?

Figyelt kérdés

Eddig teljesen normális volt, okos, hallgatott rám, ajtón sem ment ki előttem, én vagyok a falkavezér, sokat tanult már...


Tegnap viszont rárakta a mancsát a kezemre, mondom jaj de cuki.... erre odahúzta magához és elkezdte rakni...


Természetesen nem hagytam neki, hogy domináljon, lealázzon... utána el is sunnyogott, de ezt még vagy 3x megcsinálta tegnap...



4.5 hónapos, már leszálltak a golyói


2020. jan. 3. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt hormon, másrészt próbálkozik. Nyílik ki a csipája. Szóval ezután dől el minden.
2020. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Dominálás, lealázás? Fogalmad sincs a kutyákról, a tiéd még nem is ivarérett!
2020. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Még szerencse, hogy te most széleskörűen felvilágosítottad. Most gondolj bele, ma anélkül kéne lefeküdnie, hogy ekkorát meríthetett az információs kulacsodból.
2020. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor buta vagyok , de attól még a kérdés kérdés, amire válaszolni kell ha már ide kattintottál, de nem baj majd megtanulod
2020. jan. 3. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamaszodik. Elkezdodtek a beprobalkozasok,tesztek. Enyem is csinalta.
2020. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!