Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a palotapincsimet?

Mivel etessem a palotapincsimet?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislány,de ebben a melegben nem igen akar enni.vagyis a konzervét,meg a száraz tápot nem akarja megenni.bezzeg a mi kajánkból mindig enne.de a kis gyomra nagyon gyenge,hányni is szokott.bár én nem nagyon adok neki házi kosztot.azért néha kap!várom a tapasztalatokat!
2010. júl. 21. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én royal canint adok az én kutyuimnak.

Azt se eszik már annyira ebben a melegben.

Ha éhes lesz, majd eszik.:)

2010. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

ugyan ez van nálunk!!! palóta pincsi az enyém is. csak az enyém azért hány ki mindent mert meg sem rágja az ételt.

és nekem sem eszi meg a tápot.. se a kutya virslit..

2010. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az én pincsim is nagyon válogatós, és alig eszik ebben a melegben.
2010. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van..de ő csak tenyérből eszik azért nem szokott enni.. xD de amugy ő is hányni szokott..de szegénykémnek nyomorék a szája és nem bírja megrágni a pl. csontot.. csak száraz kutyatápot kap..sok féle tápot kiprobáltunk..a szárazat szereti...most fit-dog tápot kap..azt szereti... (:
2010. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Az én Pincsim csak a konzerves kajára tud csak figyelni!:O

Bezzeg a Mopszim mindent felzabál!=D

2010. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj vele,hogy nem akar megenni semmi tápot,vagy konzervet,ami kutyusnak,való,már macskásat is vettem!egyszer kétszer eszik,de mire megnyugodnék,megint nem!a kutyaszalámiból is egyszer evett,aztán csak megszagolta,és már nem is evett többet belőle!ha valaki leül enni,mindjárt ott van,és addig ugrál,kuncsorog,hogy kap valami falatkát.ha nem kap,képes 2napig is nem enni!11hónapos most!van valami receptetek,esetleg,ami jó neki,mert hát amit mi eszünk,az nem minden jó neki is!előre is köszönöm a segítségeteket!
2010. okt. 11. 14:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Kistestű felnőtt kutyának való prémium táppal. Egy nap kétszer elé teszed, ha nem kéri, akkor 10 perc után elteszed.


Lehet, hogy pár napot koplalni fog, de idővel leesik neki, hogy nincs lehetőség válogatásra, és onnantól kezdve nem lesz gondod se a gyomrával, se a válogatással.


Ha érzékeny gyomrú, akkor érdemes antiallergén tápot venni, mint pl. az Acana bárányos almás.

2010. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

agyál neki normális enivalót amit te is megenél

te a tápot megenéd?

2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, én minden tápot meg szoktam kóstolni mielőtt ő kapna belőle. Ezért is veszek olyan minőségűt, aminek a tartalmát én is megenném.
2010. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Úram isten kaptál rossz tanácsot bőven! A kutyusnak kutyatápra van szüksége nem véletlenül találták ki. Csak ártasz neki azzal ha házi kosztot adsz neki, nem véletlenül hányt tőle, ugyanis a kutyák gyomra nem birja a fűszert!

Hagyd előtte a száraz tápot amit javasolnak neked állateledeles boltban. Ha nincs más azt is meg fogja enni!

Ne etesd semmiképp házi koszttal!

2010. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!