Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy közép-ázsiait,...

Szeretnék egy közép-ázsiait, mivel etessem többi lent?

Figyelt kérdés

most nyilván sokan megpróbálnak lebeszélni, sokadik kutyám lenne, eddig is csak pásztor kutyáim voltak.


de tudom, hogy ennek a fajtának kényesebb az "étkeztetése"...:)


ha én magam szeretnék neki főzni (van rá időm bőven) adnátok tippeket, mit milyen arányban kapjon?


egy 3 hónapos gyönyörűséget szeretnék befogadni, a gazdájának meg kell válnia tőle... tk-ja van, csak épp a gazda élete nem úgy alakult...



köszönöm előre is a válaszokat!:)


2011. szept. 17. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha falánk lesz a kiskutyus, mellőzd a magas fehérje- és energiatartalmú étrendet, így többet etetheted anélkül, hogy gyors és egészségtelen növekedésre késztetnéd.
2011. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen köszönöm:)



de ez konkrétan mit takat?

heti 1 tojás? vagy napi 1?...:D


szóval tök jó lenne, ha valami konkrét menüt tudnátok írni!:):)

2011. szept. 17. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem, konkrét menüért fordulj állatorvoshoz. Ő pár perc alatt össze állítja neked. ;)
2011. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A többi tenyésztőt keresd meg ezzel, ne az állatorvosokat. Ők tudják a legjobban, mivel és hogyan érdemes etetni ahhoz, hogy ne etesd túl és ne menjenek szét az ízületei.
2011. szept. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

szerintem az ország legjobb tenyésztője, itt részletes leírást ad az irányelvekről

2011. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)


még írhatna esetleg gyakorlott nagykutyás is!:)


a dezselalos pasival megpróbáltam felvenni a kapcsolatot, de rossz az ímélcíme...:(

2011. szept. 17. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát kölyökkorban lehet, hogy jobb lenne egy minőségi nagytestű kölykökre tervezett táppal etetni, biztos ami biztos...
2011. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem. köszönöm!:)


már beszéltem egy állatorvossal, ő a Happy dogot ajánlotta, tehát felnőtt koráig ezt fogja kapni:)


utána szeretnék főzni, mert azt hallottam, ez a legjobb módja az etetésnek.:)


utána nézek, van-e valami spéci könyv erről...:)



köszönöm a válaszokat!:)

2011. szept. 18. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2011. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!