Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt vizslának mekkora...

Felnőtt vizslának mekkora szobakennelt ajánlotok? Akinek vizslája (vagy hasonló méretű, felépítésű) kutyája van, milyet használ?

Figyelt kérdés
60x90 vagy 69x109 között gondolkodom
2020. jan. 4. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésre nem tudok választ adni, mert nem emlékszem, hogy én milyen méretekkel vettem a szobakennelt és nem tudok mihez viszonyítani. De a lényeg, hogy a kutyus azért kényelmesen meg tudjon fordulni és fel tudjon állni benne.

Mi is használtuk már utazáshoz, kombi autóba befért hatulra és biztonságosabb/kényelmesebb volt így az utazás. Pihent egész úton, nem volt vele gondja.

Illetve volt egy műtéte is, aki után pár hétig korlátozni kellett a mozgásban, és a szobakennelben lábadozott. Azóta is megvan, bezárni nem szoktam, de az lett a kis kuckója, nagyon szeret oda elvonulni.

Azzal én se értek egyet, hogy valaki bezárva tartsa a kutyát, de miert kell egyből nekiesni a kerdezonek? Senki nem tudhatja, hogy miért van rá szükség.

Nem csak kínzás lehet. Van amikor kifejezetten hasznos.

2020. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

Mennyi furmom van itt. :D A szobakénnel egy tök hasznos találmány, ha valakinek szeparációs szorongással küzd a kutyája, illetve ha hozzá van szoktatva, ugyanúgy alszik benne, mintha ki lenne engedve, szóval nem értem, miért fáj az embereknek a használata. Azért, mert olyan gonosznak néz ki?

Kérdező, én a 69x109-eset venném meg, abból kiindulva, hogy az akitámnak 78x118-as kell.

2020. jan. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha megteheted, talán Fressnapf-ban van kinyitott ketrec. Te odamész a kutyával és kipróbálod, melyik jobb.

Nem kötelező ott is vásárolnod, max felhúzzák az orrukat.

Az a kényelmes, amiben felállva normálisan tudja a fejét is tartani.

2020. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!