Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek szobakutyája van...

Akinek szobakutyája van mindenki kiviszi reggel? Van olyan akk kutyapelenkára szoktatta reggel és csak este viszi ki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok annak, aki a felnőtt kutyáját a saját kényelme végett pelenkára szoktatja. Biztos, nem zavarja össze a kutyát, hogy egyszer ott végezheti a dolgát, egyszer kint... Lustaság? Butaság? Minek a kutya akkor?
2020. jan. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak remélni szeretném, hogy nincs ilyen.

Természetesen kivisszük - az öltözködés után ez az első. Még reggeli előtt van egy kiadós séta.

2020. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon korán megyek otthonról. Azt kérdeztem van e itt olyan aki így szoktatta a kutyát,nem kioktatást kértem.
2020. jan. 5. 08:23
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nincs!!
2020. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Annyira sosincs korán hogy ne engedjem ki. Annyi, hogy nem 5kor hanem 4:50kor kelek. Ha ez nem férne bele nem vállalnék kutyát.
2020. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon korán megyek otthonról... nem kioktatást kértem."

Ja, szóval "buksisimit" vársz - azt hiába.

Vagy felkelsz min. 20 perccel korábban, vagy nem vállalsz kutyát.

Amúgy nem értem, mi olyan nagy dolog egy eü sétában. Ha rendszeresen "nagyon korán kelsz", az úgyis elég szívás, akkor már az a -20 perc nem számít.

Ha ennyit sem vagy képes megtenni a kutyádért, inkább válassz másik állatfajt. A macskát pl. sokkal könnyebben lehet lakásban tartani. De pl. egy vadászgörény is nagyszerű társ tud lenni. Mondjuk ezekkel is foglalkozni kell, nem is keveset, de elvannak a lakásban.

2020. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kértem buksisimit sem! Csak a kerdekérdésre választ. "Van olyan akk kutyapelenkára szoktatta reggel és csak este viszi ki?" Köszi a válaszokat.
2020. jan. 5. 09:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Van.A szomszédaim.De a nő nem százas, a fickó meg egész nap oda van dolgozni.
2020. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
A kutyám szeret lustálkodni, úgyhogy amikor nem szabadságon vagyok munkanapokon, vagy amikor korán megyek valahova, vagy vele együtt korán megyünk valahova, én ébresztem, és megyünk természetesen. Lehet, hogy csak 15-20 perc (most a szélben sem volt hajlandó többet kint lenni), de akkor annyi, elvégzi a dolgát, aztán az esti séta hosszabb, tartalmasabb - ha az időjárás vagy betegség a kutya részéről nem módosítják. Ha rossz az idő, vagy a kutya beteg, akkor is kimegyünk legalább a dolgát végezni, aztán bent van játék, tanítás, feltéve, hogy nem dől le egyből aludni. Pelenkára rá sem tudnám szoktatni, mert darabokra cincálja, viszont ha betegség miatt nem tudja tartani, akkor a járólapra ürít, amit könnyen fel tudok takarítani.
2020. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Sose szoktatnám bentre. Amikor próbálkoztam amíg nem volt szobatiszta, hogy akkor erre mehet, mindent lepisilt.

Azóta megszoktam, hogy 4-6 körül külön felkelet, leviszem 5 percre és vissza alszok amíg lehet. Nem kell mindig sokat sétálgatni vele. A többi meg csak lustaság és kifogás.

2020. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!