Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek szobakutyája van...

Akinek szobakutyája van mindenki kiviszi reggel? Van olyan akk kutyapelenkára szoktatta reggel és csak este viszi ki?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 08:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak ilyen emberek sajnos. Csak azt nem tudom, hogy minek vállalnak kutyát.

Én is korán kelek minden reggel, de a kutyasétáltatást így is beütemezem.

2020. jan. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nem értem a kérdést.

Még kölyökkorában sem használtunk pelenkát, hanem kivittük 2-3 óránként (persze, nehéz volt kivitelezni). Ehhez képest napi 3-szor kivinni, az semmi.

2020. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Reggel kutyapelenka, és csak este séta, ez csak kettő... szabakutyát napi minimum 3x kell kivinni pisilni. Akinek ez nemmegy netartson kutyát. Nekünk is volt kutyánk lakásba, de miután meghalt 12 évig nem volt kutyám épp a fentiek miatt. 3 éve kertesben lakunk, azóta újra van kutya. Épp a saját tapasztalat miatt lakásba nem javaslom a kutyát, kivéve olyan családba ahol mindenki kiveszi a részét a kutyával való foglalkozásból. Napi 1 esti séta egy panelkutyánál kimeríti az állatkinzást, gondolom mennyit lehet egyedül a lakásban ha csak azaz 1 esti séta fér bele a napba.
2020. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiviszem reggel, az az első dolgom miután felöltöztem keljek fel bármikor és megyünk egy nagy kört a parkban. Soha nem használtunk pelenkát.
2020. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Kissé félre van értve ez a séta dolog.

Sétálni nem csak azért visszük a kutyát, hogy a dolgat elvégezze, hanem hogy ingerek érjék, szocializálódjon. Mennyire unalmas élete lehet annak a kutyának, akit naponta egyszer visznek le? 23 órán át ül a 4 fal között... Ez után ne csodálkozzunk a különböző viselkedési problémákon.

Én is dolgoztam olyan helyen, ami miatt 4 kor kellett kelnem, hogy még a kutyával tudjak foglalkozni, mielőtt otthon hagyom 8 órára. De ez kötelesség, szerintem, hiszen nem ő akart hozzám kötözni, hanem én választottam őt.

2020. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó kifogás a koránkelés....!! 🤣

Munkatársam (középkori nő) 4-kor kel, mert van két border collie-juk otthon és nekik minden időben kell a minimum 1 óra séta és foglalkozás reggel is.

A szomszédom (panelben lakunk) reggel is leviszi a két tacsit, délben, délután és este 9-10 körül utoljára. Pedig ők tényleg nem igénylik a nagy sétát, de az eü. kell.

2020. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Középkorú!! 🤣 🤣 Bocsi :)
2020. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
79%

Szobakutyam van. Ebredes utan egy oraval ot is megetetem (nyers kaja/barf) es leviszem. Jarunk futni egyutt rendszeresen.

Pelenka nincs. Ha rossz utemben etettem,kapok csomagot a furdobe meg pisit.

2020. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nekem a szobatisztaságot pelusra szoktatva tanulta meg. Ha kb 4 órát van egyedül akkor kiteszek neki mindig pelust hogy ha nagyon nagyom kell neki oda is nyugodtan elvegézheti a dolgát. De nyilván ez nem megoldás. Ha rwggelente nincs időd akkor tényleg nem való kutyus MÉG neked... nem kell vele 20 perceket sétálni, elég ha csak egy 5 percet van kint tudni fogja hpgy mi a dolga. Egyébként meg tényleg nem lenne szerintwm megerőltető negyed órával hamarabb felkelni.
2020. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
En 3:45kor kelek csak azert, hogy kitudjam vinni egy rovidebb setara őket. Kesobb jon a setaltato majd este 21kor en megint leviszem. Heti par nap ilyen. Szabadnapon kicsit kesobb kelunk de akkor is meg van a napi 3seta.
2020. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!