Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutya pelenkára...

Felnőtt kutya pelenkára szoktatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy már 6éves, yorkshire terrier kutyusunk (kan). De sajnos eddig nem találtunk semmilyen használható tippet a pelenkára szoktatáshoz, ha valakinek esetleg lenne tippje, (a szoktató sprayn kívül, az nem vàlt be.) annak nagyon örülnék.
2020. jan. 7. 14:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a jobbnál jobb válaszokat.... amikor éppen egész nap dolgoznom kell, ne kelljen a kutyámnak 13 órákat arra várnia hogy érjek már haza hogy pisilhessen... néha nem lehetne ezen a nyomorult oldalon nem a fikázás, meg a “törjön le a lábad” helyett logikusan gondolkodni? Nem is tudom mit képzeltem hogy itt kértem tanácsot. Köszönöm a csodás válaszokat.
2020. jan. 7. 15:56
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha rendszeresen távol vagy 13 órát, inkább kérj meg valakit, hogy vigye ki napközben. Menhely max 12 óra egyedüllétet engedélyez szerződésben. Alkalmanként természetesen előfordul, hogy több, és kibírja a kutya, ha szobatiszta, de azért rendszeresen nem jó így, és nem a pelenka a megoldás. Munkanapokon én sem tudok napközben hazarohangálni, leviszem reggel, munka után egyből, mikor hazaérek, és még egyszer lefekvés előtt, ez úgy néz ki, jól működik. Volt, hogy csak kétszer vittem le, mert úgy alakult az időbeosztásom, de akkor sem maradt rendszeresen egyedül 12 óránál többet, amint változott az én napirendem, módosítottam neki is.
2020. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Neked kéne logikusan gondolkodni. Ha olyan életmódot folytatsz ami nem összeegyeztethető egy kutyával (lásd 13 órákat vagy távol) akkor bizony neked nem való kutya.
2020. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Add örökbe a kutyát, te nem tudod felelősségteljesen ellátni.
2020. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Azt a mindenit micsoda felelősségteljes gazdival van dolgunk, emberek! Gyorsan húzzuk is le magunkat a klotyón, amiért nem feltételeztük, hogy ő csak nagylelkűségből akarja "bepelenkázni" az amúgy egészségesen működő, felnőtt kutyáját...


Kérj meg egy szomszédot/rokont, hogy vigye ki, vagy keress neki egy olyan gazdát akinek van is rá ideje.

(Amúgy meg ha nagyon muszáj kibírja, ha csak nincsen egészségügyi gondja, meg ugye ha nem minden nap kell ezt abszolválnia.)

2020. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudod kivinni, akkor keress egy unatkozó nyugdíjas nénit, zsebpénzre vágyó kamaszt!
2020. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!