Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális hogy a szomszédom...

Az normális hogy a szomszédom levideózza a nappalimba a kutyám?

Figyelt kérdés
Mert állítólag vett ki szabadságot az illető, és zavarja hogy a kutya ugat, és ezért levideózta.

2020. jan. 9. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
beengedted a lakásba? vagy hogy?
2020. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most szerezz be egy térfigyelőt, nehogy a mérgezés legyen a következő lépése.


És a kérdésre válaszolva, nem normális.

2020. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemár...ez beteg. A második valaszolónak igaza van. Kéne egy kamera...már mindent kinézni az ilyen szomszédoktól. Milyen a viszony egyébként vele ??
2020. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvosok "jól ráérhetnek" ha itt gyakoriznak ;)
2020. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz szempontjából nagyon fontos volt ám, hogy ő "állatorvos". Szóval kedves utolsó, ne kötekedj! 😂


Kérdező! Hogy kerül a szomszéd a nappalid közelébe?

2020. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kinti lépcsőről figyelt be a nappaliba
2020. jan. 9. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nem lehet- ezért feljelenteni. Azt hittem olyan mint nálunk, a hátsó szomszéd 30 méterre van és a bejárata felé nyílik a nappalink, simán átlát ha nyitva az ajtó. Még is cinkes. De úgy hogy lépcsőházból, szerintem ha feljelentéshez kellene neki, egyből őt is fel lehet jelenteni mert engedélyetek nélkül szerintem nem fényképezhet vagy videózhat be. De vannak biztos akik jogból tájékozottabbak mint én.
2020. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy feljelent. Hogy bizonyítja azt a felvétellel, hogy a kutya nem csak azért ugatott, mert van valaki az ajtó előtt, vagy e nélkül is hangos?
2020. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!