Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tüntessem el?

Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Szóval elég fiatal vagyok és nagyon félek! A szomszédba állandóan a rokonok hozzák a nagy kutyát és ilyenkor kiszökik és az utcán kóborol! Tudni kell hogy én nagyon félek a kutyáktól főleg ami akkora mint egy ház. Amikor kint van és ez általában este van próbáltuk hívni a sintéreket de olyankor pont nem dolgozznak. Nálunk vannak macskák és a kutya ha meglátja elkezd megbolondulni ugatni, kb akkora mint a kerítés és nagyon félek hogy át ugrik mert nálunk is van kutyus és macskák! Valaki nem tudna segíteni hogy tüntessem innen? Valami ötlet vagy bármi...

Az állat leírása:

Amerikai staffordra hasonlít de sokkal nagyobb, akkora mint a keritésünk és az azért nem kicsi!

Ellnézést ha valamit rosszul írtam/vagy fogalmaztam!



2020. jan. 10. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én először megpróbálnék beszélni a gazdával, emberi hangon megkérném, hogy legyen szíves telken belül tartani mert gyerekek félnek tőle, ugat, stb. Ha ez nem jön be felhívnám a figyelmét, hogy amúgy kötelessége bent saját területén tartani az állatot, és ki fogom hívni az illetékeseket. Jegyzőnek lehet szólni, rendőrségnél és állatvédőknél lehet próbálkozni.


Ha pedig nagyon elszakadna nálam valamelyik idegsejtem, fognám és én vinném be a gyepire. Pl ha bejönne a kerítésen.

2020. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A területileg illetékes hatóság felé lehet jelenteni, de ez pont most változott, eddig a jegyző volt, most máshova került, megnézem majd. Állatvédőknek is lehet szólni, hátha tudnak segíteni valamit.
2020. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Én a jegyzőhöz jártam rendszeresen. (azóta eltüntették a kutyát)

Vittem a kis fényképezőmet és mutattam neki a videofelvételeket, hogy a kerítés mellett őrjöng a kutya a szomszédomban vagy mikor az utcán kolbászolt...

2020. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gazdaval beszelj udvariasan es magyarazd el a helyzetet. Lehet,h o nem gondol ra vagy szocializalt macskakra es kutyakra,mint a mi staffordu k es jatszana veluk
2020. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, megtaláltam a cikket: [link]
2020. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!