Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te eladnád a kutyádat 500...

Te eladnád a kutyádat 500 ezerért?

Figyelt kérdés
Vagy mennyi a legkissebb összeg amennyiért eladnád ha már rögtön megkapnád a pénzt? (ez fogadás)
2020. jan. 12. 17:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
14%
Aki őszinte lepontozzátok. Megnézném hogy ki nem adná el százmillióért. Vagy ötszázért.
2020. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
#11. Hát én nem tudnék boldog lenni 500 millióval sem a zsebemben, azzal a tudattal, hogy az imádott kutyám lehet, hogy holtan felszik valahol, mert nekem a pénz többet ért az életénél. Gyerekedet is odaadnád 500 millióért? :)
2020. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem adnám el a kutyámat, ugyanúgy mint bármelyik másik családtagomat sem. Eddig is megvoltam a pénz nélkül, ezután is megleszek. Ha ilyet csinálnék utána nem tudnék ugyanúgy tekinteni magamra és nem lennék boldog a pénzzel.
2020. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
9%
Azért érdekes hogy sokan nem adnák el,de viszont pénzt adnak érte amikor megveszik.
2020. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%
#14, az már nem a mi hibánk, hogy pénzért adják. Menhelyen is kérnek egy jelképes összeget. Max akkor lesz ingyen a kutyád, ha a kukába dobva találod meg.
2020. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
98%
#14: Miután megveszem, felnevelem, tanítom, biztonságot adok neki (értsd: nem zárom ki a hidegben, elviszem orvoshoz, ha baja van)... Akkor lesz felbecsülhetetlen az értéke. Számomra. Nem azt mondom, hogy nincs ára: az ára az, hogy felbecsülhetetlen, magyarul senki az ég egy adta világon nem tud annyi pénzt/akármit adni, hogy én eladjam neki a kutyámat!
2020. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy tudna bárki olyan összeget mondani, amennyiért eladnám. Pláne nem 500 ezerért, az manapság nem pénz.

Habár, azt meggondolnám, hogy mondjuk 10 milliárdért eladjam, majd pár százezerért, millióért béreljek pár kétajtós szekrény méretű szép szál legényt, aki visszahozza. De az már erősen bűncselekmény, és újabb lefizetéseket vonzana magával. :D

2020. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
48%
Miért adnám el? :D nem vagyok rászorulva a pénzre és nem adnék el egy tökéletes kutyát, aki családtagnak számít.
2020. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Ajánlottak már a munkavonalas, kiváló adottságokkal rendelkező kutyámért pénzt. Jót nevettem és sarkon fordultam. Nem bántam meg.


Azért választottam, mert az első perctől kezdve oda voltam érte, nem kis munka van abban, hogy olyan legyen amilyen és tényleg mindenhova jön velünk már 8 éve. A családunk része. Hülye lennék eladni.


Szerintem az ilyen emberek az anyjukat is eladnák pár millióért. Szerencsére nálunk ez nem divat.

2020. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%

Magamat előbb adnám el egy hulladéktelepre, ingyen is.

Mert egy szaralak vagyok.

2020. jan. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!