Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy estére hagytad már magára...

Egy estére hagytad már magára a kutyádat?

Figyelt kérdés

Péntek délelőtt elutaznék és szombat délután jönnék haza.

Van egy 6 hónapos kaukázusim, kinti kutya, a kertben van. Szerintetek kibír egy estét maga?

Úgy már volt maga hogy adott nap reggel elmentünk és este értünk haza, de éjszakára persze még soha, és nem is nagyon lesz, de most így alakulna.


2019. júl. 22. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Persze.

Tettem ki rengeteg vizet, árnyékos helyre, és kapott enni az indulás előtt. Nem szokta befalni, csak ha éhes. Még maradt is kaja másnap estére.

Neki annyira mindegy, hogy este hol alszol, ha ő kint, te meg bent.

2019. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Rendszeresen, mert 24/72 dolgozok, szóval havi 7-8 napot dolgozok 24-ben, akkor maga van a kutty 24-et, éjszaka is ebből adódóan.


Felnőtt vizsla

2019. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Milyen egy estére? Egyik nap reggeltől másik nap délutánig az nem egy este, hanem másfél nap! Te most magadat áltatod? Ráadásul gyerek a kutya.
2019. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

A péntek délelőttöl szomabat délutánig valóban másfél nap. Annyi időre én sem hagynám egyedül.

Ha csak éjszakára kellene, akkor igen.

2019. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi idősen nem hagynám magára. De felnőtt kutyát simán egyedül lehet hagyni másfél napra.
2019. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Csak el ne induljon utánad!

6 hónapos kutyát nem hagyunk másfél napra magára.

2019. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Még akkor sem hagytam magára a kutyámat a kertben, amikor kórházba kellett mennem másfél napra. Egy nap bemenés, kisebb műtét, másnap haza.

Addig nem feküdtem be, míg nem tudtam a barátnőmnél - akit jól ismert és szeretett - elhelyezni.

De szóba jött, hogy anyám jön addig oda, csak neki is közbejött valami, vagy valamelyik haver.

Hat hónapos kölyökkel bármi történhet, még az is, hogy kikapar, kimászik és tényleg elmegy, mert ez hosszú idő.

Vagy jön egy vihar, amitől eddig nem félt, de egyedül pánikba eshet.

Ezeket is mind számba kell venni, amikor kutyát vállal be valaki, mert a kutya felelősség és lekötöttség!

2019. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs egy megbízható szomszéd, vagy barát a közelben, aki legalább péntek este ránéz, ad neki enni, inni, ellenőrzi, hogy rendben van-e?

Én magára hagytam így másfél napra a kutyámat, de egy családtagom este eljött, adott neki enni, és felhívott, hogy minden rendben van. Igaz, az én kutyám már öreg, de én meg pont azért nem hagytam szívesen egyedül, mert öreg.

2019. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hagytam. De felnőtt kutyát szerintem ott lehet hagyni, kölyköt nem.
2019. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!