Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
A kiskutyám rendszeresen kiborítja a vizes tálkáját és a földről lefetyel. Először azt hittem, hogy túl kicsi a tál, szóval nagyobbra cseréltem, de továbbra is borogatja. Mindig adok friss vizet, de akkor is picit iszik, aztán borít. Miből adjak inni neki?
2020. jan. 18. 07:02
 1/3 anonim válasza:

Nekem 11 hetes a kutyusom es a tenyeszto azt javasolta, hogy napi 3x adjak neki vizet az etkezesek utan.

Akkor engedjem, hogy annyit igyon amennyire szuksege van, aztan vegyem el a vizet elole.

Elvileg egy ido utan nem fogjak kiboritani

2020. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első válaszoló ugye tudod, hogy ezt csak télen csinalhatod?

Nyáron mindig lennie kell előtte tiszta, hideg víznek.

Mondjuk az én kutyám most is sokat iszik. Főleg séta, játék után. De meg éjszaka is szokott. Szerintem ez kínzás neki.

2020. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Termeszetesen nem fogom 40 fokban szomjaztatni, mint irtam egy ido utan abbahagyjak a vizes tallal valo jatszast.

Illetve azert sem szabad elottuk hagyni a vizet, mert a kicsik meg nem tudjak mennyi az eleg es hasmenest okozhat a tulzott vizfogyasztas.

2020. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!