Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó ötlet hogy...

Szerintetek jó ötlet hogy amíg nem vagyunk itthon napközben kiengedje más a kutyámat? Persze én reggel este ezt megteszem.

Figyelt kérdés

csak jött a kérés h mi lenne ha mert ugyis szabin lesz és olyan szomorúan néz a kutya, majdnem sírt már az is aki látta blablabla...

ha megengedjük utána nem fog még jobban fog sírni ha nem lesz itthon senki? és hallgathatják a szomszédok...

meg őszintén nem szeretem ha mással van, én tudok rá figyel 100%ig de ismerve őket hát nem annyira teszik ezt meg... lehet önző vagyok és szemét a kutyámmal szemben de ha tényleg nem lesz itthon senki rosszabb lesz neki nem?


2010. júl. 22. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:

kiengedje kertbe, vagy elvigye sétálni?

ha nem szökhet meg, akkor nem gond, ha bízol az illetőben, a kutyának is jó a társaság.

2010. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ha megbízol az illetőben és a kutyád is kellően fegyelmezett, engedd..., ha utcára viszik, ne feledd, hogy mik a szabályok...

kertbe kiengedni?... háát, a kutya a kertet saját területeként kezeli, lehet, hogy egyébként barátságos az illetővel, de akár betolakodónak is tekintheti

2010. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

csak egy kis yorkiról van szó :D

csak nem tudom én nem akarom h utána meg sírjon itthon amikor nincs senki vele.

kertbe vinné csak, parkba nem engedném semmiképp mert nem annyira bízom az illetőben...

csak nem tudom nem akarom h megszokja

2010. júl. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!