Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent számotokra a kutyátok?

Mit jelent számotokra a kutyátok?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én azt furcsállom, hogy lebetegezi azt aki a kutyájával is megéli azt amit Te/Ti csak a családoddal tudtok.
2020. jan. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

#6-os vagyok, hálásan köszönöm a 0%-ra pontozást, bár az okát nem értem. Ha szerintetek túlzás az, amit itt emberek írnak, akkor még nem láttátok Budapesten, a pláza előtt babakocsit tologató nőt, amiben a KUTYÁJA van.


Az idézettel pedig azt akartam kifejezni, hogy ez szavakkal kifejezhetetlen kapcsolat. Nem olyan, amit szülő vagy gyerek vagy társ iránt érez az ember. Ez tisztább annál. Nem jobb, tisztább!!!! Amíg az emberek iránt érzel: haragot, bosszút, dühöt, féltékenységet, boldogságot (amit ők kiváltanak belőled), addig a kutyád iránt ilyet nem érzel mert nem beszél, nem bánt meg, nem csal meg, nem ver át. Iránta csak a szín tiszta szeretet van, ami nem inog meg soha, és nem kételkedni benne.

(Ha ezt is lepontozzátok, előre kösz.)

2020. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kit nem pontoztak le?
2020. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Létezik kutyahordozó babakocsi, és van, amikor értelme is van. :-)

Idézem a termék oldaláról:

"A KUTYA BABAKOCSI IDEÁLIS:

Idősebb kutyák, macskák számára.

Beteg vagy mozgásukban korlátozott kedvenceknek.

Kölyökkutyákhoz, cicákhoz."

[link]

2020. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!