Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alig eszik a kutyám. Fogcsere?

Alig eszik a kutyám. Fogcsere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. egy hete alig eszik a 6 hónapos németjuhászom. Vizet sokat iszik, viszont bármilyen ételt adok neki, nem fogyasztja el. Úgy veszem észre, hogy étvágya van, mert szagolja az ételeket, illetve a kezemből időnként elfogyasztja, viszont csak nagyon keveset és nagyon kicsi falatokat.


Arra tippelek, hogy a fogcsere miatt lehet ez, mivel a puhább és kisebb ételeket választja, ha eszik valamit. Kedvtelennek tűnik és le van lassulva.


Ha eszik valamit, nagyokat nyel, nem látnám, hogy megrágja az ételt. Sajnos a mai napon, az étel, amit megevett (gyorsan), 15 perc múlva vissza is jött neki, ezért egyre jobban aggódok, hogy nem a fogcseréjével lesz a baj, hanem ez esetleg valami más.


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. jan. 22. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hete kellett volna állatorvoshoz vinni. Amit megpróbálhatsz, turmixolj le neki valami konzervet, hogy csak nyelni kelljen, és kis adagokba tedd ki neki, hogy ne tudjon falni.
2020. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Igazán szép tőled, hogy egyre jobban aggódsz.

A kutya nem eszik. Ha eszik is, kihányja.Sok vízfogyasztás.

Mi kell még, hogy meg is mutasd egy orvosnak pl ?

Köze nincs a fogváltáshoz.

2020. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs köze a fogváltáshoz. Az én kutyám úgy váltotta a fogait, hogy alig vettem észre. Alul egyszerre 4, felül pedig 3 esett ki neki. Ugyanúgy, ugyanannyit evett, és nem hányta ki. Szerintem más lehet a probléma, jó lenne ha látná orvos.
2020. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem aggódsz érte eléggé az a baj. Szerencsétlen eb...
2020. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kell ennyire leszídni, nem tudhatta hogy mi okozza de kérdező, legközelebb azért hamarabb cselekedj. Ez szerintem sem fogcsere, vidd állatorvoshoz addig pedig próbálj valamit még megetetni vele mert ha egy hétig nem nagyon evett az elég rossz lehet. Nem valami gyomorrontásos vírus esetleg? Az én kutyám is hasonlóan viselkedett egyszer e miatt de az csak pár napig tartott. Mindenesetre vidd állatorvoshoz minél hamarabb
2020. jan. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fogváltáshoz ennek nincs köze. Vidd állatorvoshoz, és vizsgáltasd ki alaposan, rengeteg különböző oka lehet.
2020. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!