Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam be a kutyáma...

Hogyan szoktassam be a kutyámat a saját házába?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon volt szükség a házra, mert meleg volt és ahogy jönnek ezek a napok jó lenne ha bebujna a házikojába a kutyám, de nem hajlandó inkább a hideg betonon fekszik. Be van bélelve a ház szóval nem fázna.

Hogyan szoktathatnám a házába?


2008. nov. 19. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
csak bent adjal enni neki tehat az etelet tedd be a hazaba, es mikor vele jatszassz a haza mellet vagy kozel hozza jatszodj h ismerkedjen, es ha netan bemenne, akkor jo sokaig simogasd es jutalmazd meg. NAGYON FONTOS:a haza mellett vagy hazaban soha se szidd meg ne buntesd ott es, bunteteskent ne azt add, hogy megkotod(ha láncon él:))
2008. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
valaszolo: kulonben milyen nagy termetu a kutyad es mennyi idos?
2008. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A kutyák szaglása igencsak érzékeny. Lehet, hogy lakott abban a házban előtte egy másik kutya? Mert, ha igen ez döntő ok lehet! Az én kutyám is ilyen. Vennem kellett neki egy jó nagy kosarat és abban alszik a teraszon már 8 éve! Nekünk is üresen áll a kutyaház.
2008. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%
Lehet kapni úgynevezett helyhezszoktató spray-t, amivel be kell fújni a kutya házikóját.1000Ft alatt kapható. Nem csak kutyaólba, és alomba is használható. Érdemes kipróbálni. Olcsóbban jössz ki mintha vennél egy új házat neki.
2008. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk se megy be az ólba csak ritkán. Hidd el ha akar be fog menni. Én is itt idegeskedek esténként, hogy itt fagyoskodik az ajtóban, aztán reggel nem találom sehol szépen alszik az ólban :) adj neki az ólnál enni menjetek le együtt az ólhoz és rakj be neki ott előtte, hogy lássa egy pokrócot. Nekem egyből ráfekszik ha valamit lerakok :DD tegyél be neki esténként kutyakekszeket :) én mindig készítettem be neki napközben sunyiba, hogy este vagy éjjel legyen neki meglepi :D tudom, hülye vagyok :DD de az is gond lehet, ha túl messze van az ól a lakás ajtajától, mint nekünk mert ő inkább ott szeret aludni ahol én vagyok.
2008. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Az állatok nem hülyék, ha fázna, magától is a melegebb helyet választaná.
2008. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt ellöte más kutyám abba házba szóval nem lehet az a próbléma.
2008. nov. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!