Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Max 800 ft/kg áron száraz...

Max 800 ft/kg áron száraz eledel idős kutyának? Pedigree helyett.

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert a lepontozáshoz kell egy bizonyos számú szavazat. És nem volt még annyi hozzászóló.

Mindig ez van, főleg a kutyás macskás , állatos kérdéseknél.

És ez azért van, mert sokan még a gyerek korukban vannak és a gondolkodás módjuk is olyan. Ami nem baj, mert gyerekek. Én is voltam, ők is azok épp. Csak a szavazáshoz kell némi élet tapasztalat is. Nem a hasamra ütöttem, mikor azt mondtam, hogy a száraz táp roncsolja a kutya fogait. Ezt egy régebben olvasott statisztika alapján írtam. Az állatorvos meg hallgat, mert abból él jól, ha a kutya beteg. Nemrég olvastam egy írást is, hogy a száraz tápokban van a legtöbb rákkeltő anyag. Pontosan le is írták, hogy melyek azok és ezt is statisztikával támasztották alá. Jobbnak ítélték a házi kosztot, mint a száraz tápot.

Persze aki csecsemő korban is tápot kapott nem anyatejet, az honnét is tudná.

Ezen az oldalon annyira el van túlozva a táp etetése, hogy az égbe kiáltó. Vette valaki a fáradságot, hogy utána nézzen, hogy a kutyák milyen enzimekkel rendelkeznek ? Sok ezer évvel ezelőtt már rendelkeztek a kutyák ezzel.Minden további nélkül hasznosítják az emberi kaját. Csak már lusták az emberek azzal foglalkozni, hogy néha főzzenek annak a kutyának. Egyszerűen benyúlnak a bögrével a tápba és kész a kutya kajája. Én is szoktam tápot adni neki, de minden mást is. Kutyaszalámi, májkrémes kenyeret falatonként adok neki, húslevest , gyümölcsöt, stb...stb

Utálom az olyanokat, akik csak odaszórják neki egy életen keresztül a tápot. És még én vagyok a rossz.

2020. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!