Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok errol a markarol?

Mit gondoltok errol a markarol?

Figyelt kérdés

[link]


A szaraztap szerintetek megfelelo?



#eledel #kutyatalp #Edgard cooper
2020. jan. 8. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de olvasva jónak tűnik.
2020. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hááát... Amiket néztem 30-40 % közt van a hústartalma, közepes. Tök szép az oldal, gondolom jó a reklámja is, de vannak azért ennél jobb tápok is. Az jó benne, hogy nem gabona van benne...hanem krumpli :D szóval nem csúcsszuper, maradjunk a közepesnél.
2020. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az ár-érték aránya szerintem borzasztó.

Jó táp meg minden,de azért nem egy csúcskategóia, és hihetetlen drága+külföldről jön, amitől még drágább:-(

Egyébként szerintem a Greenwoods-nál(zooplusról lehet rendelni) csak annyival jobb,hogy bio,de kb. 4x olyan drága.


Csak összehasonlításkép:


Greenwoods összetevői:


28,6% friss marhahús, 14,9% marhafehérje (szárított), 14,5% burgonyapehely, 12,1% lencse (szárított), 9,2% répavelő (cukortalanított) 8,1% marhazsír, 7,8% burgonyakeményítő, 2,2% sárgarépa (szárított), 2,1% napraforgóolaj, 0,5% sörélesztő-kivonat (hidrolizált és szárított).


Ára:1400/0,7 kg



Edgar cooper:


Organic fresh chicken* 25%, organic whole rice*, organic rice* protein, organic whole millet*, organic fresh beef* 5%, organic chicken* fat, organic pork* gravy, minerals, organic tomatoes* 0.04%, organic carrots* 0.04%, organic beetroot* 0.04%, organic kale* 0.04%, organic coconut* 0.04%, organic nettle*, organic blackberry* leaves, organic fennel*, organic caraway*, organic chamomile*, organic balm*.


Ára: 4100Ft!/ 0,7 kg.

2022. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!