Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utálod a kutyákat?

Utálod a kutyákat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 10:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
imádom őket de csak a közepes és a nagy termetű kutyákat az ölebeket nem szeretem
2010. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádom. Mindegyiket. Legalábbis még nem találkoztam olyannal, amelyiket nem.
2010. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
nem. de mért utálnám?
2010. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én IMÁDOM a kutyákat!!! Nem tudom, miért kérdezel ilyen hülyeséget!?
2010. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Akiteki ***** válasza:
100%

Ki nem állhatom őket! Viszont mazochista is vagyok, azért rohangál most épp 15 a kertben. Délelőtt végig szenvedtem, mert a nagy melegben a lakásban feküdt mindegyik.

Tudsz még ilyeneket kérdezni?

2010. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
én utálom mindet. anyámnak még csecsemő koromban anyira össze harapták a lábát hogy le kellet amputálni. És a köcsög rohadt g_ci állat védők meg a bíroságon meg győzték a bírót hogy az anyám volt a hibás.(igaz az biztos van normál kutya)Persze az is igaz hogy az állatvédők is hibásak.
2010. júl. 24. 14:04
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban elég fájdalmas lehet én személyszerit ha levágnák a lábam vagy akár karom öngyilkos lennék szóval megértem.

...Azonban ez nem jogosít arra ,hogy utálj minden kutyát.

Gondolom ha ránézel egy kutyára csak azt látod bennük.

Ezzel a gondolattal szakítanod kéne de hiába a magadfajta ember nem adja fel könnyen és már belerögzült gondolatként van ez jelen az agyadban. Többet sajnos nem tudok mondani így hogy nem ismerlek.


ÜDV: Dr STy

2010. júl. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az az állatvédő aki így győzött meg egy bírót az nem normális, de az a bíró aki ezt az érvelést elfogadta az sem,annak ellenére , hogy nekem is van kettő kutyám,ha elesett állatot találok segítek ahogy tudok .

de a te esetedben a kutya gazdájának felelősségét firtatnám,mert felelős állattartás mellet az ilyen esetek ,hiszem elkerülhetőek lennének.

2010. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ha utálnám miért lennék itt?hogy lehet ilyet kérdezni???akk ha utálod minek jössz ide?
2010. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
szerintem a kutyák nagyon aranyosak és senkinek nincs rá meggyőző érve arra, hogy mit utál az összes kutyában! Amúgy én imádom őket
2011. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!