Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of wild kutyatáp vélemén...

Taste of wild kutyatáp vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Próbáltátok már? Tapasztaltatok valamilyen változást akár a szőr minőségében, a székletben vagy az aktivitásnál? Tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?


2020. febr. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
3 éve etetek ezzel két kutyát. Egyszer-kétszer kipróbáltam másat, de egyik se vált be annyira, mint ez. Nekem nagyon ismerősöm etet ezzel, senkitől se hallottam még rosszat. Egy próbát mindenképp megér.
2020. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :) vettem neki ma egyet, szóval letesztelem.
2020. febr. 12. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Ezektol mindig olyan kis erotlen roncsok a kutyak,izom nincs rajtuk. Van ismerosom ,aki ilyennek eteti az enyemmel egykoru szinten stafford kutyait. Semmi izom nincs az en kutyamhoz kepest az oven. Pedig mozgatja a kutyait.


Te is latnad a kulonbseget,ha egy honapig rendes hallal,hussal etetned a kutyad. Meg tobbe se kerul.

2020. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Évekig barfoztam a kutyákkal, nem véletlenül állok át a jó tápra. Nekem nem vált be, az egyik mindenre allergiás, mindentől duplájára dagad a füle. Akkor is ha nyulat eszik, akkor is, ha szarvast. Meguntam.
2020. febr. 12. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Tavaly határértéket meghaladó ólmot és egyéb nehézfémeket mutattak ki a tápjukban, amik nem voltak feltüntetve az összetevők között:


[link]


Én helyette inkább valamilyen európai tanúsítvánnyal rendlelkező tápot ajánlok, pl. Platinumot:


[link]

2020. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennek is utána nézek, köszönöm. Most nézegettem (volna) az összetevőket, de egy magyar szót nem találtam rajta. A neten jókat írtak, valami gabonamenteset akartam, amiben se tartósítószer se semmi ilyen szemét nincs.
2020. febr. 12. 16:52
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Őszinte vélemény: nem mertem megvenni, mivel nincs rajta a pontos összetétel, hogy miből mennyit tartalmaz. Némelyiknél oda van írva huszonpár % vmilyen hús, de az árához képest az lókaksi.

Szóval ha annyi a cél, hogy "mindenmentes"-->tartósító, színezék stb legyen és gabonamentes, akkor purizon, applaws, wolf of wilderness, Bozita, Nutro, Happy Dog néhány, Josera néhány eledele és persze a sokat emlegetett orijen-acana. Mind-mind ezerszer jobbak a totw-nál.

2020. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk nem jött be, Wolf of Wilderness-t eszik a kutya, azzal minden OK.
2020. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!