Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » {#*káromkodás helye*#} A...

{#*káromkodás helye*#} A kutya behugyozott az ágyunkba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Fél éves, sosem csinált ilyet > az elején volt egy két baleset, hogy a padlóra ment, de oké pici volt... De aztán mindig kiment, kikéredzkedett.... MOST MEG AZ ÁGYRA... Szerencsére a takaróra ment, így talán az menthető? Mosás megoldja? 60fokra raktam be
2020. febr. 18. 10:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

""A vizelet frissen steril"



Ezt te hol álmodtad?"


Ez így van, nézz utána, vagy kérdezz meg egy orvost.

2020. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem alszik velünk egyébként még a szobában sincs éjjel :) Van kint kis helye, ágyikója. De napközben itt van, ágy végében alszik míg dolgozok.
2020. febr. 18. 12:37
 13/19 anonim ***** válasza:

Kistestű? Kan?

Csak feküdt és úgy pisilt, vagy felvette a pisilős pózt?

2020. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális ha egy kutya az ágyra pisil. Mivel alvó és evő helyre alapból nem ürítenek.Eddig csak olyan esetben hallottam ágyra pisilő kutyáról ahol baj volt a neveléssel, a rangsorral,vagy ivaros volt és jelölt. Egy 6 hós kutya meg nem olyan pici már, hogy valami fogalma ne legyen róla. A pisi nem feltétlen steril (kérdeztem orvost), nem véletlen van kutya vizelet által terjesztett (leptospirózis)ellen oltás.Emberben és állatban is súlyos gondokat okoz. Nézd meg a kombinált oltásának a kis levonóját amit az eü könyve ragasztanak. Azon szerepelnie kell L betűnek. Nekem direkt megmutatták mert ilyen oltást kértem.
2020. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

A vizelet frissen, legmentes kozegben valoban steril, de igy nem, mivel az agyon/levegoben millionyi mikroba van.

Mosd ki magas hofokon, ez is elofordul neha.

2020. febr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%

Vond be az agymatracot lakk muborrel. Az lemoshato es nem kell kidobni a matracot.


Ilyen fiatal kutya meg siman pisil ossze vissza. Akar azsrt is,mert sokaig egyedul hagyod.


Ne legyel merges. Mi is kaptunk pisit,kakit az agynemure. Kimostuk es kesz.


Eleg 30 fokon mosni gepben.

2020. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Állt, még ugy pisil mint egy lány kutya
2020. febr. 18. 22:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Minel idegesebb vagy ,h az agyra pisil es vagy kakil,annal tobbszor fogja bosszukent hasznalni,ha nem foglalkozol vele.


Mi lazan vettuk. Egyszer monduk neki,h ennek nem orulunk. Semmi dramazas orditozas. Azota se kaptunk pisi kakit az agyba :D Belvarosi egybenyitott lakasban lakunk. Barmikor hozzafer az agyhoz.


A tul szigoru szuloknek lesz devians a gyereke is.

2020. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kiabáltam vele csak rászóltam h nem szabad. Magamban dühöngök. :l
2020. febr. 19. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!