Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafekhelyet vásárolj...

Milyen kutyafekhelyet vásároljak egy közepes-nagy testű kutyának?

Figyelt kérdés

Egy 25 kg -os németjuhász/vizsla keverék kutyáról van szó. Éjszaka a zárt kenneljében van egy hőszigetelt, szalmával bélelt házban, de napközben nem szeret benn lenni akkor sem, ha zord az időjárás, inkább lefekszik a lábtörlőre a teraszon, ami fedett, de nem szélvédett és elég hideg hely. Gondolom közelebb akar lenni hozzánk.

A teraszra is akarok venni neki egy fekhelyet, de nem tudom, hogy kutyakuckót érdemes venni, ami fedett vagy elég egy jó meleg fekhely, ami kosárszerüen valamilyen szinten körülöleli a kutyát.

Azzal tisztában vagyok, hogy olyat kell venni, ami nedvességet taszítja.


Ti melyik verziót ajánljátok? Egyáltalán lehet kapni nagytestű kutyákra szabott kutyakuckót? Neten keresgélve csak kisebb kutyáknak valót találtam fedett kuckóból.



2020. febr. 19. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Fresnapfban lattam ilyen nagy kutyara vizallo nagy kutyafekhelyeket kulonbozo fajtakban!!! Recsey centerben!
2020. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kaczor013 válasza:

Nekem egy németjuhászom van. Alapjába véve kint tartott. Pár éve a Syso Dognál vettem neki vízlepergetős fekhelyet. Én nem ajánlanám a peremeset, mert a csapadék megállhat benne.

Nekünk ehez hasonló van:

[link]

2020. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!