Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes testű kölyök kutyások,...

Közepes testű kölyök kutyások, nektek mikorra lett szobatiszta a kutyátok?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hetes kölyök kutyám. Egy hete van velem. Pénteken kapta a 3. oltást.


Van egy belső udvarunk ahová kutyát max havonta ha 1x hoznak. Elkezdtem már első naptól lehordani oda, ébredés,kaja után 1 órával. Egész szépen haladunk. Kaki mindig lent végződik max egyszer véletlen fent,ha én vagyok a lassú :D


Este 23-23:30 körül viszem le még utoljára,a másik kutyámmal. Pisi,kaki van. Reggel 6:15-6:30 körül kelt(éjszaka nem piszkít be),akkor is rohanok le vele félálomba :D Reggelit kitoltam neki 8 órára.

Munkahelyemre tudom vinni, ott is ébredés után rögtön kiviszem,meg kaja után 1 órával.

Nos bár tudom kicsi,lassan megy ez,nem is várok tőle sokat.


De érdeklődők kinek kb mennyi idős korára lett szobatiszta,illetve amikor már tovább bírta tartani és nem kellett 2 óránként kb leszaladni vele?


2020. febr. 16. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 3-3,5 hó. Nehéz megmondani, mert ugye ez egy folyamat, de 3,5 hónaposan voltunk túl egy kis "visszaesésen", és utána már nem volt gond.
2020. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 hónaposan hoztuk el, kb.6,5-7 hónapos korára lett 95%-ban szobatiszta.

Előtte nem tanítottak neki semmi ilyesmit, illetve nálunk kinti-bentiek (ha itthon vagyunk + éjszaka bent vannak, amúgy kint)

2020. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 hetesen már magától szólt ha wcznie kellett, de kb 4 hónapos koráig még becsúszott heti egy baleset. Most 5 hónapos, kijelenthető hogy szobatiszta, nappal 5-6 óráig simán kibírja pisi nélkül ha kell. Az éjszakákat már 10 hetes korában végig bírta.
2020. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan került hozzám, igazából kinti kutya, de fiatal korában még sokat volt benn éjszakára, most már csak, ha nagyon hideg van vagy rossz idő odakinnt. Az első héten egyetlen egyszer pisilt be, lecsesztem érte és egyből megtanulta, hogy nem szabad. Azóta egyszer nem pisilt be.
2020. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is úgy saccoltam,hogy 3,5-4 hónapos kora körül már jobb lesz a helyzet.
2020. febr. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!