Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya mi alapján "választ"...

A kutya mi alapján "választ" gazdát? Miért pont engem választott, amikor még nem is volt szimpatikus számomra?

Figyelt kérdés
Már megszerettem (nyáron vettünk magunkhoz, menhelyről), csak még mindig nem tudom felfogni, miért "pont engem választott" első perctől fogva (2 és fél éves). Mindenkivel jófej kutya, viszont csak velem akart a ketrecen keresztül pacsizni, és már ott is óvni, mintha másik gazdi közeledése felém fenyegetés lenne. Tehát rögtön kinézett magának. És nem értem, miért. Mostanra persze örülök, de az elején itthon idegroncsot csinált belőlem a viselkedésével.

2020. febr. 21. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mint a szerelem. De jó is lenne, ha mindenki abba zúgna bele, aki pont hozzá illik, de nem így működik.
2020. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
A te zsebedben volt a sült császár...
2020. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Karmikus szerelem ez! :)
2020. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Mutass képet róla.
2020. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!