Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szedi ilyen furcsán...

Miért szedi ilyen furcsán néha a 3 hetes kiskutyám a levegőt?

Figyelt kérdés
1 hete nyíltak ki a szemei. Mostanában vettem észre, hogy olyan furán veszi néha a levegőt, mintha náthás lenne és úgy ,,recseg,,. Előfordult az is, hogy az orrából fröcskölte ki a tejet. Mi lehet a baja? Lehet, hogy valami fejlődési rendellenesség vagy másnak is csinálta ezt a kutyusa? Kinövi?
2010. júl. 23. 22:37
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Szia! A mieink is csinálták, sőt ha jobban belegondolok, a kislányom is. :-) Ilyen picik még nem tudják úgy zárni a nyelőcsövüket/légcsövüket, pici babák is ezért szoktak furán szörcsögni. A kiskutyáinknak pedig szintén tejmaradék volt a nózijukban. Ha szépen fejlődik, és kap levegőt, szerintem ne aggódd túl a dolgot. (Persze a legközelebbi állatorvosi viziten én megemlíteném a doktornak)
2010. júl. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
szegénykét, úgy sajnállom, hogy fröcsköli a tejet....jön az orrából...Azon goldolkodtam, hogy lehet azért lett ilyen, mert nehezen jött a világra. 2 kutyusa lett a kutyusumnak, az egyik megdöglött, mert beszorult....állatorvos segitett rajta, de a doki azt mondta, hogy a többinek nem lesz ettől semmi baja. A másik meg csak 5-6 orával később jött ki és azt gondoltam, hogy az miatt ilyen, mert nem jöhetett ki akkor amikor akart, mert elzárta a másik kutya az utat és emiatt lett ez a baja. Remélem, hogy kinövi...
2010. júl. 23. 22:48
 3/39 A kérdező kommentje:
azt hiszem rendesen fejlődik, a szemei kinyiltak, már nem olyan szürkések a szemei, a fülei egyre nagyobbak :D kb 5 cmt nőtt. Szürcsögésen kívül nem vettem észre rajta semmi rendelleneset.
2010. júl. 23. 22:51
 4/39 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdekes, a mi kutyusaink közül is a kisebbeknél volt ilyen tünet. De aztán gyönyörű nagyra megnőttek. Ha tud szopizni, akkor szerintem rendben van. Figyelj oda rá, de valószínűleg ki fogja nőni.
2010. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom mert én normális vagyok, nem szaporítom a kutyám így nem tudhatom milyen 3 hetesen, ugyanis csak 8 hetesen viszem haza. Ennyi. Ha a doki segített volna rajta akkor már most is rég beszéltél volna vele.
2010. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, ha otthon a saját kutyusod szül, akkor látod 1 hetesen, és 3 hetesen is a kölykeit. És mivel eddig valószínűleg nem kapott még oltást a kicsi, az orvos csak ellésnél lehetett ott...

Miért nem a kérdésre válaszolsz?

2010. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
33%

Pont erről besz6éltem. Azért nem látom a kutyám 3 hetesen mert nem szaporítom a kutyám tehát nem elletem!

Az orvost meg úgy értettem hogyha valóban kihívták volna az elléshez akkor most is kihívták volna mert én nem ide írogatnék ha a kutyámnak az orrán folyik a tej...

2010. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
megint kezdődik ez az ,,otthon elletéses,, kötekedés. Inkább ezt hagyjuk. Azért kérdezem itt meg ezt, hátha valakinek van valamilyen tapasztalata. Amugy meg az állatorvos éppen kirándul és nem akarom ezért 30 kmvel odébb vinni a kiskutyát, közben meg lehet semmi baja...
2010. júl. 23. 23:07
 9/39 A kérdező kommentje:
igen, és valóban kihívtuk az elléshez...
2010. júl. 23. 23:07
 10/39 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Farkastorok?Néztétek a szájpadlását?
2010. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!