Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit ehet egy nap egy...

Mennyit ehet egy nap egy 0,8kg-os kiskutya? Pedigree junior 100grammos tasakos kaját eszik. Most 3x50 grammot kap. Nincs rajta adagolás ilyan kiskutyáknak. Szertintetek mennyit ehet egy nap?

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Várt felnőttkori súly 5 kg:

2 hónap - 4 tasak naponta, 4 hónap - 4 1/2 tasak naponta, 6 hónap - 5 tasak naponta; 12 hónap: adult

2020. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem akarok beleszólni, de a pedigree konkrétan szemét. Nem akarod valami jobb minőségű táppal etetni? 0,8kg-os kutyának nem is kéne sok belőle, leosztva nem is lenne borzasztó drága. Ebből például egy 5kg-os kutyának is elég napi 90g: [link]


A pedigree adagolását már előttem megválaszolták.

2020. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. A pedigree egy túlárazott szemét.
2020. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebből semennyit. A pedigree tasakos főleg víz, némi gabonával és szeméttel. Nem alkalmas kutya etetésére. Konkrétan éhezik a kiskutya (minőségi éhezés).

Válassz egy jó minőségű kölyöktápot, és azzal etesd.

2020. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gabonát és állati melléktermékeket olcsóban is tudsz venni.


Próbáljatok ki minőségi kölyöktápot, szárazat, az alutasakosakat és konzerveket csak ízesítésként szokták használni, vagy olyan kutyáknak, akik nem tudnak rágni valami miatt. De egy normális konzerv veszett drága, ha csak azzal akarod etetni.


Brit Premium, Brit Care, Josera már normális minőségű, elérhető árú tápok, de ha bemész egy állatboltba tudsz venni kimérve kis kiszerelésben próbaadagot, és segíteni is tudnak neked választani.

2020. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit elfelejtettem, hogy a Pedigree-hez hasonló rossz minőségű eledel azon kívül, hogy tápanyaghiányt okoz, hatással van a kutya mozgásigényére, kedvére, és a végtermék állagára-szagára. Én személyesen tapasztaltam mennyivel puhább lett a kutyám szőre, és kevesebb a kakija, miután felvilágosítottak, hogy amit jelenleg eszik, egy üres semmi. Plusz kialakult nála allergia is a rengeteg gabonától és adalékanyagtól, így Brit Care-t kap, bárányos rizseset.
2020. febr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!