Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adhatok olyam húst a kutyusomn...

Adhatok olyam húst a kutyusomnak amin van spárga?

Figyelt kérdés
Azt úgy tudom lehet neki adni igaz?
2020. febr. 25. 21:16
 1/9 anonim válasza:
44%
Az se mindegy hogy a hús milyen mert mindegyik húst nem ehetik meg de amugy az en kutyam a repat is meg mindent megeszik semmk baja es 13 eves
2020. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csirke húson sült spárga meg sajt.

Direkt hoztam neki a kajáldából ahova járunk.

2020. febr. 25. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Spárga

K-, A- B1-, B2-, és C-vitamin tartalma igen magas, emellett remek folsav-, réz-, és vasforrás, mely főként a nagytestű kutyák számára fontos. Fontos, hogy csak kis adagokban add a kutya étrendje mellé. Ha elsokallod a mennyiséget, a kutya székletét zöldes színűre színezi.

2020. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

A kajáldában gondolom embereknek főznek, emberi fűszerezéssel.

Az baromira nem való a kutyának, spárgától függetlenül.

2020. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem neki való. Csak ha natúr az egész. Tehát semmi só meg fűszerek
2020. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Adjad neki nyugodtan. Semmi baja nem lesz.
2020. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően mindig én főzök neki só és fűszermentesen de néha úgy gondoltam megengedhetem ha kap ilyet is.
2020. febr. 26. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, alkalmanként sem tesz neki jót. A kutya nem ember. Az emésztése is más. Ezzel nem teszel vele jót.
2020. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem és igazad van. Reggelire kapott egy keveset belőle mert elfogyott amit főztem neki de nem fog kapni. Egyébként hülyének fogtok nézni de mikrózni sem mikrózok neki. Reggel felkelek előbb befóliázom a kajcsiját rárakom a radiátorra és kész. 😊
2020. febr. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!