Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél tőlem a kutyám?

ThatsLife kérdése:

Miért fél tőlem a kutyám?

Figyelt kérdés
Eddig (9 évig) nem volt semmi probléma. Egy menhelyi kutyáról van szó, ha számít valamit. Tegnap elmentem, megsimogattam, ami ugyanúgy tetszett eki, mint eddig. Aztán hazajottem este és szó szerint nem mert óda jönni hozzám. Egy fél óráig próbálgattam, nem jutottam előrébb. Mondom magamban, biztos majd holnapra (mára) jobb lesz. Ma odamentem hozzá, ő rám nézett és elfutott a másik szobába, és még mindig csak hátrál, ha megpróbálok közelíteni felé. Ami még fura, hogy így ebben az elmúlt 2 napban ha rám nézett, akkor gyorsan, szándékosan fölém kezdett nézni. Szóval a lényeg, hogy így minden előzmény nélkül történt a dolog, és nem tudok rájönni, hogy mi lehet vele.

2020. febr. 28. 09:05
 1/7 A kérdező kommentje:
A pár elírás miatt bocsi, telefonról írtam.
2020. febr. 28. 09:07
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Itt az ideje elvinni sétáltatni. Minden nap legalább egyszer. Az erősíti a legjobban a gazda-kutya viszonyt.
2020. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van előzménye, csak lehet, hogy ahhoz az időszakhoz kapcsolódik, amikor épp nem vagy otthon.
2020. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy van előzménye, de én egyáltalán nem tudok ilyenről.

Egyébként úgy viselkedik jelenleg, mintha egyáltalán nem is ismerne

2020. febr. 28. 09:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Tegyél fel kamerát valahova, amit össze lehet kötni okostelefon applikációval, és látod, mi történik távollétedben.
2020. febr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki bántotta.
2020. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rodi91 ***** válasza:
100%
Nálunk akkor van hasonló,ha amíg egyedül volt csinált valami rosszat. Minden nap amikor haza érek boldogan rohan elém,és hoz valami játékot. Viszont ha rosszat csinált,akkor ki se jön,és amikor beérek hozzá a nappaliba sunyolulva elmenekül.
2020. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!