Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli kutyák hogy állnak a...

A puli kutyák hogy állnak a bezártsággal? Nap közben szüleim munkahelyükön én pedig iskolában délutánig. Ez idő alatt beszoktuk zárni egy drótkerítéssel körbevett helyre ahol van mindene kutyaól, játék, étel, víz stb.

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még kicsi 10 hetes és próbáltam hozzászoktatni a bezártsághoz eleinte rosszabbul tűrte de mostanára már nyugodt és csöndben elvan. Délután 2 órakor érek haza amikor kiengedem az udvarba ahol szabadon játszhat, futkozhat stb... és nyilván foglalkozok is vele tanítgatom, játszok vele stb.
2020. márc. 1. 20:23
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A pulinak nagy a mozgásigénye , főleg ha fiatal kutya.Az attól is függ, hogy kis vagy nagy helyre zárjátok be. Kis hely az büntetés neki.Kicseszés vele, ha nem mozoghat futkározhat kedvére.Az én pulim öreg volt már és beteg nemrégen halt meg.Én nem zártam be sehova.Egész udvar az övé volt.
2020. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem én csak amikor senki nincs itthon akkor nem merem egyedül hagyni főleg hogy még kicsike is.
2020. márc. 1. 20:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném megtudni hogy mennyi törődést igényel napi hány órát kell rászánni hogy jól érezze magát?
2020. márc. 1. 20:43
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

10 hetes kiskutyát, ha otthon vagytok, el lehet kezdeni tanítani, hogyan viselkedjen veletek bent a lakásban. Így, amikor otthon vagytok, a kutya veletek lehet, nem csak akkor, ha kimegy valaki az udvarra hozzá.

A szőrét lehet nyíratni, így tisztán is lehet tartani könnyen.

2020. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazán akkor boldog ha vele vagytok.Lesi még a gondolatodat is. Nagyon tanulékony és okos a puli.Idegenekhez nem annyira barátságos viszont.Odakap a lábukhoz , vigyázni kell olyankor ha jön valaki.
2020. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szoktam tanítani alap dolgokra pl: ül,fekszik ... de a lakásba szüleim nem engedik be.
2020. márc. 1. 20:55
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen akkor nagyon boldog ha vele vagyunk és nagyon szeretetigényes is, imádja ha simogatjuk főleg a hasánál de nyilván nem tudunk mindig vele lenni
2020. márc. 1. 20:56
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Csak, hogy tudd, a pulinak kell ez emberi közvetlen kapcsolat. A dolgozó pulik is együtt éltek a juhásszal.

Nem udvarra kizárt életet érdemel.

Tudom... a szüleid.

Minek kellett puli?

2020. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én eleinte tacskót szerettem volna de a testvérem viszont pulit akart és ezért puli lett
2020. márc. 1. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!