Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A puli kutyák hogy állnak a...

A puli kutyák hogy állnak a bezártsággal? Nap közben szüleim munkahelyükön én pedig iskolában délutánig. Ez idő alatt beszoktuk zárni egy drótkerítéssel körbevett helyre ahol van mindene kutyaól, játék, étel, víz stb.

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 20:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
A tacskó szigorúan benti kutya!!!
2020. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Pulinak mindene?? A nyajat tereli es orzi egesz nap. Munkakutya egesz nap szaladgalnia es dolgoznia kellene. Ennek a kutyanak a munka a mindene,nem kerti disz. ...Nalatok meg fog bolondulni a bezartsagtol az udvaron.
2020. márc. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
48%
Nekünk pulink volt sajnos 19 éves korában elhalálozott minden esetre nagyon jól erezte magát nálunk ezt szerintem az életkora is biszonyítja nálunk sosem volt kis helyre bezárva mert elég nagy kertűnk van ezert sok helye volt jatszani stb. viszont mi őt tapasztalatlan kutyatartók voltunk és nem szoktattuk hozzá a pórázhoz, nyakörvhöz le lehet ezt szólni de senki sem latta mennyire jól erezte magát lényeg a lényeg ő ott elte le az életét szóval szerintem nem baj ha bezárjátok de minden féle keppen engedjétek ki nagyobb helyre és jatszatok vele sokat mi is ezt tettük ezért volt ilyen jó kis élete.
2020. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mi még csak tervezgetjük hogy lehet hogy veszünk egy pulit, az előző kutyusom sajnos eltűnt két éve, és ezét elhatároztam hogy az új kutyussal ha lesz sokkal többet fogok törődni mint akkoriban az akkori kutyusommal.

Nálunk sem engednék be a házba, nevelő apukám a kennelt sem annyira szeretné, így ha lesz kutya minden felelősség az enyém lesz.

2020. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!