Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két gyerekkel lakásban, hogy...

Két gyerekkel lakásban, hogy oldjátok meg a kutya levitelét?

Figyelt kérdés
Férjem tűzoltó,akkor 24 órát nincs itthon+másodállás. Most van egy 15 hós kislányunk, mikor alszik akkor viszem/vittem eddig is le,földszintröl,csak elvégzi a dolgát kb 2perc. De lassan szeretnénk még egy babát, tuti nem fognak egyszerre aludni,örülni fogok ha túlélem a napokat,kb 90%ban egyedül leszek velük,nem tudom hogy fogom levinni . Kutyapelenkát gyerekek mellett tuti nem fogok letenni a földre.(amugy Nagyon türelmes, önmegrartóztató kutya, pedig ez a fajtájának nem erőssége,nincs vele semmi gond amúgy.)

2020. márc. 2. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kutyát sétáltatni is kellene, nem különben a 15 hónapos gyereket. Ki sem mész csak két percre?

Rendszert kell vinni az életetekbe, ahol mindenki-mindenkihez alkalmazkodik! Gyerekeknek is jót teszel ha a levegőn vannak!

2020. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom....inkább keress egy felelős gazdit a kutyának, aki képes vele rendesen foglalkozni, és nem pedig csak szobakelléknek használni...NEM csak azért kell levinni szerencsétlent, hogy elvégezze a dolgát!!!! Mozognia kell, szocializálódniaa más kutyákkal, játszani, stb!! Ő a külvilágból szerzi az ingereit, te örülnél neki, ha folyamatosan be lennél zárva, miközben nagyívben szarnak a fejedre???? Kérlek a kutya érdekében inkább keress neki megfelelő otthont, mert te a második gyerek után végképp teljesen le fogod tojni.
2020. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Akitol vettem a staffordomat: a hazasparnak 2 kisgyereke van, midt szuletett a 3. gyerek. 40 amstaffjuk van a kertben es minden evben parotatjak vmelyik nostenyt es nevelnek eladasra aprosagokat.


En belevagnek es biznek benne,h a gyerekek igazodnak egymashoz.


Olyat szoktam latni,amikor futok a kutyammal,h kismama fut babakocsival benne a kicsivel. :)


Kitartas,mindenre van megoldas. Nagymama nagypaoa nem tud segiteni? Bebiszitter idonkent? Szomszed?

2020. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőmnek 3 gyereke van. kutya és macska is van... Megoldja. Amikor reggel viszi őket ovi bolcsi akkor intézi a kutyát is..
2020. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Erre azelőtt kellett volna gondolni, hogy 24 órás melót vállaltok és persze a családalapítás is elsőbbséget élvezhetett volna. Sajnos nem lehet mit tanácsolni erre a szituációra, én legalábbis biztosan nem tudnám megoldani ép idegekkel.
2020. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak akkor sétál ha a férjem is ott van,velem nem jön. Otthon én vagyok a főnök de kint a férjem. Ő viszi heti 1-2szer labdázni,kutyákkal soha nem jött ki,többször volt ebből gond,de nem ő kezdte sosem,de bizalmatlan lett,kutyasuliban is voltunk vele mig kicsi volt,h ne maradjon így,tudjon barátkozni de kb azt mondták nem tudnak mit kezdeni vele. Van h együtt sétálunkba városba, erdőben, ha férjem is ott van nincs gond. De kutyákkal azóta agresszív,mióta babánk van jobb a helyzet, visszafogja magát. Igen udvaron jobb helye lenne, és mondani fogom h jobb lenne neki ha elajándékoznánk, nagyon sajnálnám de jobb lenne neki. De csak olyan helyre mehetne ahol nincs kutya, vagy van de kicsi és lány. férjem szerintem hallani se akar róla, eleve ő akarta h legyen,nem mintha én nem szeretném. 7,5éves amugy.
2020. márc. 2. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A kutya 7,5 éves, és feltételezhetően a férjeddel együtt vállaltátok, de veled nem sétál; értem! A hiba a te készülékedben van valószínűleg, soha nem akartad, utálod, és nem vállalsz érte felelősséget.
2020. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyik barátnőm ezt úgy oldja meg, hogy a kicsit babakocsiban tolja, a nagy megy hajthatós motorral vagy gyalog, a kutya melletük pórázon. Reggel a férje viszi le 10 percre a kutyát, napi 1 nagy séta van délelőtt utána a kutya szinte egész nap alszik, este még egy rövidebb 20 perces körre viszik le. Régebben jártak le kutya nélkül is pluszban játszótérre de a nagynak már unalmas a kicsi pedig még nem elég nagy hozzá. Meg nálunk vannak kisebb futtatók is a parkban ahova rövidebb időre "be lehet költözni" 1 állattal is hiszen napközben szinte mindíg üresek.
2020. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vittem futtatóba sokszor ,eleinte jókat labdáztunk,aztán már csak szaglászik, nem érdekli a labda.ez a séta dolog sem az elejétől van így. Szerintem megszokta h ha én viszem le akkor csak wc van, és nem tudja mire vélni ha mégsem.
2020. márc. 3. 05:11
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy gyereket és egy kutyát nem tudsz összelogisztikázni, és mindkettőt megfelelően nevelni, akkor ne legyen még egy gyereketek. Agybajt fogsz kapni két gyerek mellett, ha a következő gyerek az elsőtől teljesen eltérő természetű lesz, és egymást nyúzzák majd, hát még ha jön majd a kamaszkor.
2020. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!