Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatámadás! Jöttem haza....

Kutyatámadás! Jöttem haza. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Nem találtam a kutyám.Felmentem a kertbe és a szomszéd kertjébe ott volt az én kutyám és v.mi kóbor magamhoz hívtam a kutyám jött is csak a másik kutya is. Rám támadt a kutyám megvédeni akart de közben elkezdtek bunyózni én nagyon megijedtem. Lepróbáltam szedni őket behívtam a kutyám és szerencsére sikerült de jött a másik én így elé ugrottam (hogy ne bántsa a kutyám) és megkapott. Az ujjamat gyors haza futottam és anyukám bekötötte és mondta hogy szóltam volna apával megcsináltuk volna és nem lesz egy kicsi mínusz az ujjamba. Bocsi hogy ha van benne hiba alig tudok írni. Apukám orvos és megcsinálta az ujjam. A szomszéddal jóba vagyunk azért mentem át. A kutyám meg nem tudom mivel tanult. Szerintetek holnap ne menjek suliba vagy mi legyen?

2020. márc. 2. 18:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kutyám nem tom hogy ment át
2020. márc. 2. 18:34
 2/11 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy az én kutyám moszi a másik meg valami nagyon kemény kutya volt.
2020. márc. 2. 18:37
 3/11 A kérdező kommentje:
Én meg nem akkartam bántani a másik kutyát. Állatorvosnak tanulok, hogy pont az ilyen kutyákat valahogy megakadályozzam. Szegény csak az emberek miatt ilyen
2020. márc. 2. 18:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Veszettség elleni oltást kaptál?
2020. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Minden oltásom megvan
2020. márc. 2. 19:01
 6/11 A kérdező kommentje:
A kutyámnak is a másiknak nem tudom.
2020. márc. 2. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
E miatt miért ne mennél iskolába?
2020. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik kutya kapta meg az ujjadat?
2020. márc. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jobb mutató, nem tudok írni és nagyon fáj
2020. márc. 3. 06:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszettség elleni oltást csak kutyaharapáskor adnak, megelőzésre nem. Ez egy oltás sorozat. Tuti, hogy nem kaptál még.
2020. márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!