Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két gyerekkel lakásban, hogy...

Két gyerekkel lakásban, hogy oldjátok meg a kutya levitelét?

Figyelt kérdés
Férjem tűzoltó,akkor 24 órát nincs itthon+másodállás. Most van egy 15 hós kislányunk, mikor alszik akkor viszem/vittem eddig is le,földszintröl,csak elvégzi a dolgát kb 2perc. De lassan szeretnénk még egy babát, tuti nem fognak egyszerre aludni,örülni fogok ha túlélem a napokat,kb 90%ban egyedül leszek velük,nem tudom hogy fogom levinni . Kutyapelenkát gyerekek mellett tuti nem fogok letenni a földre.(amugy Nagyon türelmes, önmegrartóztató kutya, pedig ez a fajtájának nem erőssége,nincs vele semmi gond amúgy.)

2020. márc. 2. 21:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Gyereke(ke)t babakocsiba, mellette pórázon a kutya és séta. A gyereknek is kell a friss levegő és napfény ha jól tudom.
2020. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen de a kutyánk nem akar jönni! Hiába vinném,+a játszótérre nem vihetem.
2020. márc. 4. 15:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkel sem csak játszótérre lehet menni. Egy kisgyerekes ismerősömék túráznak pici gyerekekkel. Az egyik gyerek még nem tud járni.
2020. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!