Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ütemben kéne nőnie az...

Milyen ütemben kéne nőnie az amstaff kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Most még csak egy hónapos, egy hónap múlva hozom csak haza. Érdekelne, hogy akinek van amstaffja, az ha írta havi szinten, hogyan fejlődött?

Köszönöm és csupán érdeklődésből, szóval minden váaszért megy zöld mancs:)


2020. márc. 3. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Kizárólag olyan ütemben, amilyet a kutyusod saját fejlődése diktál. Mégis mit szeretnél? Vezényelni neki, hogy nőjön gyorsabban?
2020. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem.

Írtam, hogy csak érdekel, hogy a Ti ilyen fajtájú kutyusotok mennyiket fejlődött havonta.

Mert én is azt tervezem, hogy minden hónapban lemérem, amíg nő, és érdekelt, hogy más is csinálta-e és ha igen, akkor milyen adatokat kapott.

Miért nem lehet csak egyszer az életben normálisan válaszolni egy feltett kérdésre anélkül, hogy hülyeségekért kötnétek bele az emberbe...

2020. márc. 3. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:

En 8 honaposat vettem,h lassan milyen termeszetu es alkatu. Az anyatej utan nyershuson nott fel. Jo nagyra nott. En is barfozok vele.

Szoval erre nem nagyon tudok mit irni.

A tenyesztot kerdezd meg.

2020. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!