Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fel épülhet a Kutyusom?

Fel épülhet a Kutyusom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 4 hónapos keverék kutyusom. 03.02 este mikor haza értem rossz volt a kedve nem nagyon foglalkoztam vele, mert másnap játszott “jobb” kedve volt. Aztán hasmenése lett és hányt enni nem evett meg nem is ivott. Habos fehéret hányt és egyáltalán nem mozgott már. Nem érdekelte semmi. Sajnos el hagytam a pénztárcám nem tudtam orvoshoz vinni csak a mai nap 03.06. Parvo vírus gyanús a doktor úr szerint. Azonnal adott neki hányás csillapítót szteroidot meg még két injekciót és féregtelenítő cseppet is. Be kötött neki egy infúziót. Holnap 03.07 11 órára viszem vissza kap egy újabb infúziot. Lázas nem volt nedves a nózija és hideg a füle de már a teste is meleg vizes palackkal és hősugárzóval tartom melegen. Nagyon gyenge nem nagyon tud jelenleg lábra állni és maga alá kakil. Van esélye túl élni? Meg fog maradni? Nagyon a szívemhez nőtt hiszen mentett kutyus ki volt dobva ezért is jelent többet nekem. Nagyon szeretem és aggódom érte. Előre is köszönöm szépen a válaszokat és legyen szép napotok!

2020. márc. 6. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos sok idő telt el, mire eljuttot orvoshoz. De reméljük hogy rendbe jön.
2020. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Csinált a doki parvo tesztet? Akár giardia is lehet, és azt pl másként kell kezelni.
2020. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Giardiától nem lesz elfekvő állapotban. Gondolom nem kapott még oltásokat ezért gyanakszik parvóra az ovos.
2020. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi történt a kutyusal azóta? Rendbe jött?
2020. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meghalt másnap. 😭
2020. ápr. 8. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!