Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma vettem egy nyolchetes...

Ma vettem egy nyolchetes Amstaff kutyat elenk kedves, jo etvagyu keveset iszik es gyakran pisil/szintem keveset/ ez normalis?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Az. Mutass képet a kis lurkóról.
2020. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben a tenyésztőt vagy az orvost kérdezném.
2020. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Fel evesen se varhato el meg a teljes szobatisztasag.


Szedd fel a szonyeget. Lemoshato lakk muborrel vond be ragasztoszslaggal a kanapet a szekeket meg agyat,h le tudd mosni konnyen.


Cuccokat magasra tedd fel. !!! Ne ragja meg. 8 hetesen mar nyershust meg csontoshust evett az enyem. Marhat. Eros a fogazata. Daral.


Elozd meg a problemakat. A te hibad,ha elzaratlanul van ruha taska cipo konyv taviranyito telefon stb. Ez a felelossegteljes felneveles.

2020. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
A tenyeszto tudja az elozo almok alapjan ,hogy megfelelo -e. Hivd fel ot!!
2020. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Még kicsi. Rakj alá ilyen kutyapelenkát. Ne arra szoktasd, de amíg szobatiszta lesz, jó szolgálatot tesz
2020. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat alszik, ha felébred általában pisil, azért kell egyből levinni ha felkelt (az enyémnél legalábbis így volt)

Szedd fel a szőnyeget, barikádozd el a kábeleket, konnnektorokat, alsó polcokat.

Éjjelente tedd egy kisebb elkerített helyre, így reggel nem kell csomagokat és tócsákat keresned.

2020. márc. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány kutyus? Mi a neve? :))
2020. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Kiskutyak gyakran pisilnek kb megmozdulnak es mar jon beloluk. Idovel majd ez csokken nekem most 3,5 honapos a kutyam es kb 2 hete erzem azt hogy jobb a helyzet, bar ot 10hetesen vettem :)

Szobatisztasaggal is kb 2 hete kezdtunk jobban allni. De persze igy is sokszor kell levinnem. Elony volt hogy munkahelyemre bevihettem es ott is kihordhattam. Illetve kihordom minden ebredes utan!

2020. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

A kiskutya meg ossze-vissza pisil. Pisil ha megijed, pisil ha orul, pisil az mindig ha kell, ha nem. Messze meg a szobatisztasag!

Majd akkortol lesz rendezett a pisi/kaki, ha elkezdtek rendszeres eletet elni es kialakulnak a szokasok.

2020. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A szobatisztasaggal nincs gond,gyakran kiviszem a kertbe,es ott lerendezi a dolgat,utanna boldogan szalad be a hazba.Attol tartottam a sok pisiles valami rendellenesseget takar.
2020. márc. 16. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!