Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek most? Kutyát...

Mit tegyek most? Kutyát szeretnék.

Figyelt kérdés
Szval az van, hogy kutyut szeretnek már nagyon rég óta. Mivel most van Korona-virus járvány ezért bezárt a suli, ráadásul van a házunk közelében egy naon jó kutyasétáltató hely. Az egyetlen baj az, hogy 4en 2 szobás lakásban élünk és hát elég szűkösen vagyunk, plusz nagy a rumli. Főleg ezért, a szüleim naon de naon ellenzik a kutyust itthonra. De mindenhol azt olvastam, hogy vannak oan kutyák, amik tök jól elvannak lakásban, sőt van oan is ami nem túl hangos, és amugy talán még a szomszéd kutyuval is jól kijönnének. Borzalmasan szeretnék egy kutyut. És már minden ötletet bedobtam (anyu magyar tanár, ezért kellett érvelést írnom, elárasztottam őket mindenféle linkekkel (pl.: [link] de nem hatott. Teljesen összezuhantam, de nem tudom, lehet hogy még van remény... kérlek segítsetek, hogy mivel győzködjem őket, és (ha véletlen beválna) kutyaneveket is kérnék. Köszi a segítséget, előre is...

#kutya #szülők győzködése
2020. márc. 20. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
#1. Néhányszor jól írta, szóval le tudja írni... Ez csak szleng.
2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szúken vagytok SEMMIKÉPP nem javaslom most, majd később ha lesz elegendő helyed és főleg felelős gazdaként tekintesz a kutyára, mert az mindennél fontosabb. A kutya egy életre szül nem játékszer.
2020. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mehelyek tele vannak sajnos. Javaslom menj be a hozzád legközelebbi mehelyre és kérd meg őket, hogy engedjék meg, hogy sétéltasd, ellásd a neked tetsző kutyust.
2020. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát (igazából semmilyen állatot nem vihetsz haza anélkül, hogy az összes családtag legalább "megtűröm" szinten beleegyezzen. Egy kutyát pláne! 10-15 év elkötelezettség, és az összes családtag életét felforgatja! (Amúgy imádom őket, de tény, hogy sok áldozatot kíván mindenkitől)
2020. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KicsiRebus válasza:
4%
Szerintem egy kutya nagyon jó társ, tényleg az ember legjobb barátja. Ha elég felelősséged van/lesz hozzá, meg fogják engedni a szüleid. Ha esteleg bentre szeretnéd, javaslom a yorkit, mert több ismerősömnek is benti yorkija van. Névnek pedig szerintem aranyos lenne: Bogyó, Madzag, de a neten többet találsz. Mindenesetre sok sikert :3
2020. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutyával a korona után is kell foglalkozni... Ez megvan?

Sokan vagytok, kicsi a hely, rumli van... Ide hogy akarsz egy kutyát?

2020. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi van nem tetszett a válaszom??

Hát most még egyszer leírom!

Előszőr tanulj meg írni, kezdj el dolgozni, költözz el és akkor majd tarthatsz kutyát!

Nem értem mi volt ezen letörölni való...

2020. márc. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon. Figyeld csak: naGYon! Nem nehéz leírni! Gratula a magyartanár anyukának...


Ha a családból csak egy ember ellenzi, ne legyen kutyád! A kutyatartás nem olyan, hogy csak téged érint! A vírusjárvány pedig nem fog 15 évig tartani. Majd akkor legyen kutyád, ha fent tudod tartani magadat és egyedül élsz.

2020. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért is ellenzik, mert jobban átlátják a család költségvetését mint te. Illetve tudják, hogy egy gyereknek csak X ideig érdekes egy kutya, utána az ő feladatuk lesz a gondozása.

Várj még ezzel pár évet, kezdj dolvozni, rendeződjön az életed, utána lehet kutyád

2020. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Négyen éltek egy kétszobás rumlis lakásban, szóval szerintem ne, pláne ha azt írod, hogy így is szűkösen vagytok.


Az, hogy te szeretnél kutyát egy dolog, lehet a szüleidnek semmi kedve helyetted hajnalban és délután sétáltatni hóban, 40 fokban vagy szakadó esőben.

Eleve sok lemondással jár, pláne ha a család többi tagja nem veszi ki a részét a teendőkből.

2020. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!